Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк налагодити стосунки після сварки

Як налагодити стосунки після сварки

У черговий раз ви посварилися так, що ти не знаєш, як налагодити стосунки з хлопцем і помиритися? Ми підкажемо, як правильно влаштувати перемир’я і менше сваритися в цілому. Повір, це можливо!

Далеко не всі згодні з приказкою «Поганий мир кращий за добру сварку». Здається, багатьом парам нібито подобається постійно з’ясовувати стосунки, жити в пошуках вічно недосяжного компромісу. Деякі вважають, що по-іншому просто не буває. Інші пояснюють часті сутички своїм запальним характером. Але рано чи пізно кількість сварок переходить будь-які межі. І тоді виникає питання, як налагодити стосунки в родині і досягти гармонії, про яку так часто пишуть у жіночих журналах? Ось кілька способів, які допоможуть тобі змінити ваші взаємини на краще.

Якщо ви так серйозно посварилися, що ти вже замислюєшся про розлучення, спробуй зробити це:

Взяти перерву – виїхати на вихідні, відвідати подругу, яка живе в сусідньому місті. Пари днів і тобі, і йому буде досить, щоб відчути, що ви скучили одне за одним і хочете спробувати все заново. Або не хочете.
Тверезо оцінити ситуацію. Зробити це допоможуть письмові практики. Візьми і запиши все, що думаєш про нього. Розпиши подробиці ваших сварок, знайди плюси і мінуси в стосунках. Окремо визначиш, що тобі хотілося б змінити. Через деякий час перечитай все написане – це гарантовано допоможе поглянути на речі по-іншому.
Зрозуміти, що не так. Рідко проблема дійсно криється в тому, що він не прибрав свої шкарпетки або не вимив посуд. За побутовими сварками завжди існують інші глибинні складності. Їх і потрібно витягнути на поверхню.

56c44c0f0f59f_56c44c0f0f5f4Звернутися до сімейного психолога. Зустрічі з фахівцем допоможуть вам обом навчитися цивілізовано обговорювати проблеми, не переходячи на підвищені тони. Крім того, ви зможете нарешті зрозуміти, що саме вам не подобається.
Вибачитись перед ним. У скандалі завжди винні двоє. Навіть якщо тобі здається, що це він завжди тебе доводить, швидше за все, без твоєї надмірно емоційної участі або некоректної поведінки сварки б не сталося. Ви обоє маєте це зрозуміти, навчитися щиро просити вибачення і відповідати за всі свої вчинки, не перекладаючи вину один на одного.

Метод, який змінить ваші стосунки на краще

Чергова сварка позаду, ви помирилися, і здається, що життя налагодилося. Але що, якщо ці сварки стали його частиною, і без них не обходиться практично жоден вечір? У такому випадку можна спробувати техніку-експеримент. Можете зробити це вдвох, або ти можеш почати сама, а через тиждень розповісти коханому про те, що саме ти спробувала і які висновки зробила:

Спробуй бути ідеальною. Робити те, що він любить, налаштувати свій власний режим дня, знаходити час для приємних речей.

4601-lyubov-schaste-lyubov-1920x1080Заборони собі будь-які закиди на його адресу.
Організуй спільне дозвілля на вихідні
– що-небудь цікаве вам обом.

А через тиждень оціни, що вийшло і як це відбилося на вашій спільній історії. Швидше за все, вам обом сподобається, і ви зрозумієте, як рухатися у бік кращої версії вашого спільного життя.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено