Підписуйтесь на оновлення у FB або VKВдалий шлюб врятує від слабоумства в старості

Вдалий шлюб врятує від слабоумства в старості

 Багато чоловіків зізнаються в слабкості до дурненьких красунь. Британські вчені довели неспроможність такої позиції. Виявляється, для того, щоб прожити насичене і довге життя, вкрай важливо вибрати в партнерки правильну жінку.

Днями професор Лоуренс Уоллі, який читає лекції в Коледжі медицини і природничих наук при Абердинском університеті, повідомив: чоловікам, котрі бажають уникнути деменції слід обирати розумних та начитаних жінок . «Мами рідко говорять про це з хлопчиками, але вони повинні попереджати їх, що розум партнерки – кращий «буфер» для захисту від старечого слабоумства», – пояснив він.

До таких висновків дослідники прийшли, проаналізувавши історії життів ідентичних близнюків. Ті з них, хто обертався в «правильному» з цієї точки зору суспільстві, рідше хворіли на деменцію. Відвідування музеїв, виставок, читання, розгадування кросвордів, а також інтелектуальні бесіди допомагають уникнути хвороби Альцгеймера.

Що цікаво: підвищений ризик зіткнутися зі старечим слабоумством існує і у тих, хто залишився без матері у віці до 5 років. Можливо, смерть близької людини запускає якісь процеси, що впливають на ментальне здоров’я через 70-80 років, припустили вчені.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено