Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 причин звернутися до сімейного психолога

5 причин звернутися до сімейного психолога

Якщо ти розумієш, що зіткнулася з проблемами, які тобі не під силу вирішити, звернися до сімейного психолога. Ми розповімо про ситуації, в яких без сторонньої допомоги не обійтися.

Невміння знайти спільну мову

Іноді спроби знайти компроміс або просто поговорити закінчуються скандалом, нерозумінням, образами, а часто і розлученням. У пориві гніву люди можуть наговорити зайвого і сильно зачепити почуття один одного. У цьому випадку фахівець допоможе вам навчитися спілкуватися правильно, щоб ви обидва не відчували себе приниженими.

Проблеми з дітьми

Багато батьків упевнені, що виховання дітей – це просте завдання. Головне – ставити себе в приклад і не дозволити дітям зробити власні помилки молодості. Але в якийсь момент стає зрозуміло, що все йде не так, як ти задумала. Наприклад, дитина більше тобі не довіряє і не ділиться з тобою своїми секретами. Краще звернутися до фахівця зараз, поки малюк остаточно не замкнувся в своїх проблемах.

Занепокоєння без причини

Часом людина сама не в змозі впоратися з занепокоєнням. Причин для цього може бути багато: розрив, нові стосунки, проблеми на роботі. У 80% випадків твоє занепокоєння необґрунтоване. Психолог дасть тобі цінну пораду і допоможе знайти внутрішню гармонію. Не відкладай візит, поки тривожний стан не переріс у депресію або параною.

беспокойствоРобота над собою

Ми кожен день працюємо над своєю зовнішністю, намагаємося виглядати красиво і доглянуто. Але чомусь дуже мало уваги приділяємо внутрішній красі. Робота над собою, над своїми помилками, їх визнання – це важливий крок на шляху до вдосконалення. Працювати над собою легше, коли хтось з боку допомагає в цьому. Такою людиною може стати психолог.

Серйозний вибір

Практично кожен день нам доводиться робити вибір. Випити чай або каву? Поїхати в офіс на машині або на метро? Але іноді перед нами стоїть куди більш серйозна дилема: наприклад, у тебе скоро весілля, а ти все ще не впевнена в правильності свого вибору. Кожен сумнів має під собою привід: можливо, ти його навіть знаєш, але не наважуєшся озвучити. Звернувшись до психолога по допомогу, ти зможеш все розставити по своїх місцях.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено