Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 речей, які ми шукаємо в шлюбі, хоча їх там немає

5 речей, які ми шукаємо в шлюбі, хоча їх там немає

Більшість дівчат все ще мріють вийти заміж. Але якщо запитати у них, навіщо їм це потрібно, то відповідь отримаєш не одразу. Тому що багато хто шукає в шлюбі того, чого там або не може бути, або не може бути в тому вигляді, в якому ми собі уявляємо.

Вічне кохання

Ми всі дорослі люди і чудово розуміємо, що таке статистика розлучень. Ми, звичайно, сподіваємося прожити з обранцем в любові та злагоді до кінця днів своїх, але припускаємо, що цього може і не статися. Але в вічне кохання ми все одно віримо. І саме заради нього так мріємо вийти заміж. А потім розчаровуємося. Тому що ніякого вічного кохання не існує в принципі, це раз. А два – ті почуття, які збережуться в шлюбі через кілька років спільного життя, жорстоко розчарують тих, хто мріє про «вічне кохання». Стосунки подружжя не мають нічого спільного зі стосунками закоханих. Так що «вічне кохання» – це останнє, заради чого варто виходити заміж.

Пристрасть

Власне кажучи, взаємини закоханих саме на пристрасті і базуються. Нічого особистого, просто гормони. При цьому гормональна буря не може бушувати вічно, більш того, запалу вистачить року на півтора. Зрозуміло, в щасливому шлюбі секс займає далеко не останнє місце, але з бурхливою пристрастю краще попрощатися ще в РАГСі. А якщо ти збираєшся вийти заміж і сподіваєшся завжди бути поруч із найкращим у світі коханцем, то це марні надії. Є один спосіб зберегти пристрасть у стосунках із одним і тим же чоловіком на все життя: вам доведеться робити паузи для того, щоб ваші тіла один одного «забули». Пауза довжиною в пару років підійде. Не дуже схоже на шлюб, так?

страстьГарантії

Нам часто здається, що шлюб допоможе нам відчувати себе більш захищеними. Ми, знову ж таки, розуміємо, що ніяких гарантій немає і бути не може, але віримо, що все буде чудово. Оптимізм – це добре, звичайно, і ми зовсім не збираємося розповідати тобі про те, яким жахливим може бути шлюб. Ми просто хочемо сказати, що навіть у щасливому шлюбі немає ніякої надійності, ніяких гарантій і ніякого спокою. Навпаки: з дня заміжжя ти будеш повністю занурена не тільки у власні труднощі, а й в усі проблеми чоловіка. Ти це розумієш, звичайно. Але в той момент, коли мрієш вийти заміж, ти це розумієш розумом. А потім будеш відчувати. Велика різниця.

Статус

На жаль, наше суспільство все ще робить вигляд, що заміжжя дає жінці якийсь особливий статус. Саме вдає, але дуже старанно. Ти напевно хоч раз думала про те, що всі подруги вже заміжні, і, значить, тобі теж потрібно. Тобі напевно доводилося чути від старших родичок питання: «Ну, коли вже? Годинник-то цокає!». Усе це змушує тебе думати, що тобі, по-перше, терміново потрібно заміж, а по-друге, що після заміжжя щось зміниться. Насправді, ні. Твій матримоніальний статус взагалі нікого не цікавить – окрім найближчих (тих самих, що тобі вже лисину проїли). Всім байдуже. Тому немає нічого дурнішого, ніж мріяти про заміжжя заради міфічного «статусу».

статусПідтримка

Наше суспільство – те саме, яке вдає, що його турбує твоє особисте життя, – дуже трепетно ​​ставиться до споріднених зв’язків. У нас прийнято «об’єднувати клани». І ти, звичайно, розумієш, що після заміжжя тобі доведеться спілкуватися з сім’єю чоловіка. І, можливо, розраховуєш на якусь підтримку з їхнього боку. І даремно. Навіть якщо тобі пощастить, і родичі чоловіка виявляться чудовими людьми, підтримки в першу чергу будуть чекати від вас. Тому що ви молоді і, поки немає дітей, абсолютно вільні. А у родичів купа проблем (а у кого їх немає?). І ваш святий обов’язок – допомагати їх вирішити. Втім, навіть якщо ти отримаєш підтримку від своєї нової сім’ї, абсолютно не факт, що вона тобі сподобається. Але – упс! – Пізно.

Саме тому абсолютно безглуздо просто «хотіти заміж». Тому що в шлюбі немає того, що ти там шукаєш. Зате там є багато інших, чудових речей. Яких саме – ти зрозумієш сама. Коли захочеш заміж по-справжньому.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено