Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк зберегти пристрасть на довгі роки?

Як зберегти пристрасть на довгі роки?

Як після довгих років шлюбу залишатися привабливою і бажаною для свого чоловіка? У чому полягають головні секрети жіночої сексуальності?

Найчарівніша жінка

Ключ до інтимної гармонії у стосунках із партнером, як не дивно, – любов до себе. Якщо жінка щиро вважає себе гідною любові, ніжності і турботи, то і чоловік не може не розділити цю оцінку.

Деяким дамам чомусь здається, що сексуальним тяжінням до сильної статі володіють тільки молоді дівчата модельної зовнішності. Насправді об’єктом чоловічих мрій зазвичай стають не голлівудські красуні, а звичайні жінки, з якими наші лицарі щодня зустрічаються в громадському транспорті, в магазині і на роботі. Привабливою може бути жінка будь-якого віку і з будь-якими зовнішніми даними. Чоловіків приваблює поєднання природності і доглянутості. Важливо, щоб дама, з одного боку, любила себе такою, якою її створила природа, а з іншого, не втомлювалася стежити за зовнішністю.

самая красивая
Чималу роль у жіночій сексуальності відіграє і правильно підібраний одяг. Він повинен підкреслювати принади фігури і приховувати її недоліки, будити чоловічу фантазію, але не бути вульгарною.

Насолода для двох

Жінка ніколи не зможе бути сексуально привабливою для чоловіка, якщо вона вважає, що інтимні стосунки потрібні тільки йому. Найбільшою сексуальною привабливістю володіють ті жінки – незалежно від віку, зовнішніх даних і часу перебування у шлюбі, – яким подобається віддаватися чуттєвим пестощам, які займаються сексом для власного задоволення, для виконання власних еротичних фантазій.

имитацияВимогливість і делікатність

Далеко не кожен чоловік володіє фігурою Аполлона. Чимало чоловіків комплексують через розмір чоловічої гідності, нездатності здійснити статевий акт в тих позах, які вони бачили у фільмах для дорослих … Для кавалерів кращими подругами і коханками є делікатні панянки, здатні закрити очі на дрібні недоліки свого візаві.

Утім, делікатність може поєднуватися з вимогливістю. На перших порах важливо допомогти чоловікові знайти упевненість в собі, показати йому, що ви любите його таким, як є. А вже потім можна починати педагогічну роботу, спрямовано на усунення недоліків.

Одяг для себе і для нього

Жіноча сексуальність неможлива без красивої білизни. На жаль, не всі жінки це розуміють. Знаходиться чимало панянок, які не шкодують коштів на сукні, взуття, косметику, але на інтимних предметах одягу чомусь воліють економити. Мовляв, їх все одно ніхто не бачить … Таку позицію деколи висловлюють заміжні дами, які з задоволенням чепуряться для інших, але для себе і чоловіка робити цього не хочуть. Деякі виправдовують себе тим, що для чоловіків жіноча білизна значення не має, їх цікавить лише те, що приховано під «обгорткою».

красивое белье
Це не так! Пеньюари, сорочки, піжами, трусики та інші предмети дамського гардеробу мають на чоловіків магічний вплив і роблять даму чарівною навіть після двадцяти або тридцяти років шлюбу.

Важливо дотримуватися кількох простих правил. У гардеробі кожної жінки має бути не тільки щоденна білизна, а й речі, призначені для особливих випадків. Не варто «світитися» перед чоловіком у нижній білизні в повсякденному житті, навіть якщо ви знаходитесь вдома одні, щоб вона йому не примелькалася і не втратила свого еротичного ефекту … Краще надягати «мереживне диво» безпосередньо перед тим, як попрямувати в спальню.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено