Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 речей, яких не повинні соромитися породіллі

10 речей, яких не повинні соромитися породіллі

Вагітність змушує жінку поступитися дещицею своєї гідності.

Починаючи з необхідності возитися з сечею в тесті на дві заповітні смужки, нескінченні огляди, обмацування та обмірювання, і кінчаючи родовим залом. Насправді родовий зал в цьому сенсі найгірше. Сутички і пологи можуть доставити масу незручних моментів, які здатні збентежити кого завгодно самі по собі, не кажучи вже про те, що в цей момент ви оточені не знайомі вам людьми, лікарями та акушерками. Але якщо в якийсь момент ви відчуєте сором – не дозволяйте собі цього! Це все природно! А, як кажуть, все, що природно …

Прочитавши на одному з форумів про страхи жінок, які бояться … ммм … обробитися на пологовій ліжку, я склала список найбільш незручних моментів, яких вагітні жінкипобоюються найбільше, але боятися яких, загалом-то, не треба ні в якому разі.

Почнемо з найменш незручних:

1. Стискати присутньому при родах чоловікові або акушерці руку до хрускоту кісток. Беручи до уваги все, що вам довелося або належить винести під час пологів, найменше, що може чоловік , – це трохи потерпіти. А акушерки вже побачили багато чого в цих стінах і багато до чого звикли.

2. Води відійшли прямо в приймальному кабінеті, коридорі, на ліжко, підлогу, одяг, руки акушерки. Вам не тільки не треба соромитися цього, а потрібно тільки радіти, адже це означає, що дитина вже в дорозі і залишилося не так вже довго до його появи на світ.

3. Заснути після епідуралку або пологів. Це не означає, що вам нудно. Ви дійсно втомилися як собака. І це ваш останній шанс поспати перед майбутнім марафоном, всуціль що складається з безсонних ночей і зміни підгузників.

4. Благати лікарів зробити вам епідуралку, кесарів, евтаназію. Це трапляється навіть з самими холоднокровними, врівноваженими і начебто звичними до болю жінками. Бажання здатися і пошвидше покінчити з болем цілком зрозуміло.Сутички насправді дуже болючі. І самі пологи теж. Тому немає нічого природніше, ніж просити полегшити ваші страждання людей, по ідеї, що можуть це зробити. Все одно ваші прохання ніяк не вплинуть на процес пологів.

5. Змушувати лікарів чекати. Ви можете виходити вздовж і поперек всі лікарняні коридори, але дитина з’явиться тоді, коли потрібно йому. Робіть те, що вам в даний момент хочеться (хочеться лежати – лежите), без почуття провини, що сутички спізнюються, ви «ще не дозріли» і змушуєте лікарів чекати.

6. Кричати або лаятися, як матрос. Багатьом людям так простіше переносити біль. Тому це нормально – під час пологів лаятися на лікарів, чоловіка, долю. Дуже скоро перш, ніж сказати щось неналежне, вам доведеться озиратися – чи немає поруч дитини. Так що, можливо, це теж ваш останній шанс.

7. Плакати і трястися. Це не зовсім страх і зовсім не холод. Це інтенсивний гормональний відповідь організму на процес пологів. Абсолютно нормальний.Зазвичай це відбувається незадовго до повного розкриття шийки матки і ще приблизно годину після розродження .

8. Боятися вигляду крові. Предродільная і пологова палати частенько нагадують поле бою після кривавої різанини. У більшості випадків це нормально, і боятися, а вже тим більше соромитися цього не потрібно.

9. Втратити контроль над функціями організму. Обмочена, обробитися, витошніть. Ви не повірите, зі скількома породіллями трапляються подібні казуси. У цьому немає нічого особливого і абсолютно нічого соромно. Перш ніж ви встигнете сказати «Ой, вибачте!», Вже все приберуть. Навіть не думайте про це і відразу забудьте, якщо це дійсно станеться.

10. Просити про допомогу медперсонал. Не всі новоявлені мами інстинктивно знають, як потрібно годувати, поїти, підмивати, сповивати, одягати і няньчити новонародженого. Ніхто не буде вас за це засуджувати. Просто попросіть про допомогу, і ви її отримаєте. Не треба соромитися або соромитися просити про те, що вам або малюкові необхідно. Зайву ковдру, наприклад. Зрештою, ваше здоров’я і здоров’я немовляти зараз понад усе.

Ви готувалися до пологів, ви прочитали купу літератури і, здавалося б, добре уявляєте собі, чого потрібно очікувати. Але насправді ви абсолютно не зможете вгадати, як саме піде процес пологів. Що ви будете робити, відчувати, говорити. Тому, прийміть до відома все, про що прочитали, але в пологовому відділенні довіртеся лікарям, не бійтеся і не соромтеся. Повірте – все буде добре!


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено