Підписуйтесь на оновлення у FB або VKІдеальний партнер для вагітної: який він

Ідеальний партнер для вагітної: який він

Очікування дитини (особливо першої) перетворюється на суворе випробування для багатьох пар. Ці рекомендації адресовані чоловікам, так що не забудь обговорити їх за вечерею!

1. Нехай не вимагає занадто багато чого

Як би тривіально це не звучало, всередині тебе росте нова людина, яка користується твоїми ресурсами і енергією. І якщо ти, наприклад, не хочеш готувати вечерю або займатися сексом – маєш на це навіть більше прав, ніж у звичайний час.

2. Ранкова нудота не обов’язково відбувається вранці

Цей стан зовсім не схожий на те, коли він перебрав текіли перед сном, і може тривати в буквальному сенсі місяцями. І йому доведеться з цим змиритися.

3. Твої почуття загострені

Твої прекрасні груди стали ще кращими, але тепер їх і торкнутися не можна – неприємно. Чоловікам складно швидко прийняти ці зміни, отож грунт добре б підготувати заздалегідь.

4. Ти можеш вибухнути без причини

І справа зовсім не в твоєму характері, а в гормонах. Вони змушують тебе плакати і лаятися, що разом із нудотою, слабкістю, втомою та іншими «радощами» твого положення зовсім не робить тебе веселіше.

5. Влаштуйте спільну поїздку

Звичайно, за великим рахунком це буде відпочинок для нього, тому що тобі багато чого не можна. Але в будь-якому випадку, якщо здоров’я дозволяє – поїдьте відпочити, потім буде ніколи.

6. Секс став іншим

Деякі чоловіки бояться зачепити дитину, але ці страхи абсолютно безпідставні. У будь-якому випадку, йому доведеться проявляти до тебе більше участі, частіше говорити про свої почуття і радіти прийдешнім змінам. Нехай спробує здивувати тебе!

7. Під час пологів попроси його не давати порад

Не пропонувати розслабитися (краще зроби масаж), не бігати до медперсоналу з виряченими очима, не розпалювати обстановку. Якщо ти в чомусь неправа, ви обговорите це пізніше. Зараз нехай просто підтримає тебе, тоді все точно буде добре.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено