Підписуйтесь на оновлення у FB або VK8 цікавих фактів про лібідо

8 цікавих фактів про лібідо

Лікар Ненсі Сімпкінс, яка працює з проблемами жіночого лібідо під час вагітності, менопаузи і депресії, поділилася деякими фактами.

1. Більше тестостерону – вище лібідо

У чоловіків рівень тестостерону вище. Що цікаво, у молодих жінок більше вільного тестостерону, ніж у жінок у віці менопаузи, тому й сексуальний драйв із часом знижується.

2. Пік сексуальної активності у жінок пізніше, ніж у чоловіків

Приблизно в 23 роки проти 18. Лібідо – річ індивідуальна, але у чоловіків максимум активності настає раніше через особливості гормонального фону. Жінки дітородного віку мають проблеми з лібідо, пов’язані з овуляцією, вагітністю, післяпологовим періодом.

3. Їжа з афродизіаками – це міф

Існування таких страв науково не доведено. Тому налягати на устриці, артишоки і печінку берберійської качки варто тільки в тому випадку, якщо це – частина смачної вечері.

700x561_0xd42ee42a_9337527791438855658

4. Але їжа, яка покращує кровообіг, може підвищити лібідо

Це різні продукти, корисні для серцево-судинної системи і багаті антиоксидантами: лосось, полуниця, спаржа, боби …

5. Не пий дуже багато

Алкоголь шкодить лібідо і діє на нервову систему як депресант. Але при цьому, якщо ти роздратована, невелика доза алкоголю може допомогти. Куріння, до речі, теж шкодить сексуальному бажанню.

6. Пік лібідо – овуляція

Комбінація естрогену і тестостерону в цей період призводить до підвищення сексуального бажання, що особливо добре, якщо ти хочеш завагітніти.

7. Вагітність часто підвищує лібідо

Знову ж – через високий рівень гормонів. До того ж не потрібно підсвідомо боятися завагітніти, і жінки більше розслабляються.

8. А ліки на нього не впливають

За винятком антидепресантів, які можуть його знижувати. Що стосується оральних контрацептивів, то одні дослідження показують, що вони підвищують бажання, інші – що знижують. Загалом, достовірних даних поки немає.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено