Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк поліпшити інтимні стосунки: 4 поради

Як поліпшити інтимні стосунки: 4 поради

Часом ми недостатньо серйозно ставимося до любові, вважаючи її чимось на зразок ентузіазму в стосунках (і секс зокрема). Але «любити» – це дієслово, причому дієслово динамічне, що має на увазі дії, реакції і відповідальність. За допомогою наведених нижче слів можна істотно поліпшити стосунки – як нинішні, так і майбутні. Не потрібно робити все одразу, почни з того, що тобі ближче.

Давати

Уміння давати – це здатність задовольнити потреби, допомогти людині відчути себе коханою, потрібною і бажаною. Якщо тобі здається, що, даючи, ти щось втрачаєш, спробуй подивитися на це під іншим кутом. Постарайся більше давати, нічого не вимагаючи натомість. Це, до речі, гарний засіб від депресії: коли віддаєш, думаєш про те, що у тебе це є.

Даючи щось партнеру, ти зміцнюєш стосунки. Мова не йде про дорогі подарунки: невеликі знаки уваги не менш важливі. Постав у холодильник пляшку його улюбленого пива, зроби масаж після важкого дня … Що стосується сексу, тут важливо дотримуватися балансу і не робити щось в очікуванні обов’язкової відповіді.

Брати

Історично чоловікам простіше взяти те, що їм потрібно, вони більш напористі. І жінкам кажуть робити те ж саме, але на практиці часто виходить не так. У багатьох випадках чоловіки просто не розуміють, чого хочуть жінки і як їм догодити! Не бійся чесно говорити про свої бажання, особливо в ліжку.

Відмовляти

Багато жінок нещасні в стосунках через те, що змушені робити в ліжку то, чого не хочуть. І не вміють відмовляти. Але щоб стати дійсно щасливою – потрібно навчитися цьому!

Якщо ти боїшся зачепити його почуття своєю відмовою, подумай про те, що в іншому випадку ти просто знущаєшся над собою. Навчися висловлювати свою незгоду і пропонувати варіанти, а не задовольнятися роллю відомою.

Грати

Прагнення до гри закладено в людській природі. Саме так дитина пізнає світ, вчиться усвідомлювати ризики і взаємодіяти. Стосунки з партнером – своєрідна гра: не завжди зрозумілі правила і хто сьогодні виграв.

У сексі те ж саме: цінується вміння бути непередбачуваним і грайливим, щоб не було нудно. З гри народжуються приємні спогади і неймовірні пригоди. Загалом, гра – це вишенька на торті хороших стосунків!

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено