Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧергові міфи про жіночий оргазм

Чергові міфи про жіночий оргазм

Навколо жіночого оргазму зібрано не менш міфів, ніж навколо будинку з привидами. І деякі з них звучать цілком переконливо.

Міф 1: Жінки завжди отримують оргазм під час вагінального сексу

Мабуть, один із найпоширеніших міфів про жіночий оргазм стосується, власне, здатності його отримувати якимось одним способом. Багато жінок, яким не вдається досягти кульмінації після вагінального сексу, відчувають, що справа в них, що вони «недостатньо хороші коханки». Тому вони симулюють.

Насправді, за результатами досліджень Товариства акушерів і гінекологів Канади, тільки одна третина жінок (близько 30%) здатні досягати оргазму під час вагінального оргазму без додаткової стимуляції.

Міф 2: Оргазм – це завжди неймовірна насолода

Насправді, далеко не завжди жінка взагалі може сказати, що у неї був оргазм. Звичайно, існують деякі сигнали, які можуть підказати партнеру, що його коханка досягла піку, але ніколи – на 100%. Як правило, жінка починає дихати швидко й уривчасто, вона стогне, а її м’язи скорочуються, так що чоловік це відчуває.

Під час оргазму, якщо вірити дослідникам Університету Брауна, велика частина м’язових скорочень припадає на нижню частину піхви, матку, анальний отвір і м’язи тазового дна, а 10% жінок еякулюють рідину з уретри.

Міф 3: Сквирт – це жіноча еякуляція

Сексологи до цих пір не прийшли до єдиної думки з приводу так званого «сквирта». Найчастіше ми бачимо його в порно. Якщо вірити відео, то цей тип оргазму приносить жінці незвичайну насолоду, в кілька разів сильніше звичайного «сухого оргазму».

Під час сексуального збудження і, власне, заняття сексом у жінок виділяється вагінальний секрет, який створює природну змазку. У процесі ж оргазму з органу, який називається «залоза Скина», виділяється трохи специфічної білуватої рідини. Власне, цей процес і є жіночої еякуляції. Сквирт ж, на думку деяких вчених, – це просто виділення з сечового міхура. Але напевно не знає ніхто, тому що провести дослідження в цій області дуже непросто.

Міф 4: Усі точно знають, де знаходиться точка G

Коли мова заходить про секс, дуже мало буває «точно» і «напевно». Область тонка і все ще не до кінця вивчена, особливо якщо йдеться про жіночу фізіологію. Так і саме існування точки G все ще знаходиться під сумнівом, як і те, що за допомогою її стимуляції можна досягти оргазму.

Висновок: GPS тут не допоможе, тільки шляхом досвіду.

1257710193_98Міф 5: Ти не можеш досягти оргазму, тому що твій партнер – нікудишній коханець

Якщо чесно, то, звичайно, може, не такий вже це і міф. Партнер може допомогти жінці досягти оргазму, але, в кінцевому рахунку, багато що залежить від неї.

Недавні дослідження, опубліковані в журналі Sexologies, підтверджують, що у жінок, які під час сексу концентруються на еротичних думках і відчуттях тіла, більше шансів отримати оргазм. Тобто чим більше ти думаєш про те, що стеля не пофарбована, а грошей в гаманці до зарплати все менше, тим примарнішими будуть твої шанси на кульмінацію.

Сексуальне задоволення залежить від комбінації сенсорних і психологічних сигналів. Наш мозок і нервова система контролюють роботу залоз і геніталій, впливаючи таким чином на ступінь сексуального бажання і оргазм.

Міф 6: Якщо ти не кінчаєш – ти фригідна

А ось і ні! По-перше, це принципово різні поняття. Під фригідністю лікарі мають на увазі повну відсутність статевого потягу і низьку здатність до статевого збудження. Аноргазмія ж – це відсутність оргазму. Причин аноргазмії, знову ж таки, – ціла купа, починаючи від того, що тобі банально не подобається те, що робить твій партнер, і закінчуючи фізіологічними особливостями.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено