Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧому чоловікам так подобається поза наїзниці

Чому чоловікам так подобається поза наїзниці

Давно минули ті часи, коли чоловік в ліжку завжди домінував, а жінка підпорядковувалася. Навіть якщо твій партнер неохоче ділиться владою, він напевно погодиться пустити тебе наверх хоч раз у житті. Або два. Або три …

1. Він може лежати і релаксувати

Коли ти зверху, у нього мало обов’язків, що особливо добре в тих випадках, коли він не дуже добре себе почуває. Він може уявити, що зламав усі кістки, а ти – прекрасна медсестра, яка про нього піклується. Або нехай просто полежить і відпочине, поки ти працюєш за двох.

2. У нього чудовий огляд без жодних зусиль

Коли він зверху, доводиться вивертатися, щоб побачити щось цікаве. А тепер він лежить у першому ряду і дивиться на сцену.

3. Він може взяти тебе за сідниці, не напружуючись

Це, можливо, не найбільш вдала позиція для любителів «п’ятої точки» (в доггі-стайл набагато зручніше), але в будь-якому випадку вона краща, наприклад, за місіонерську, коли для цього спочатку потрібно просунути руку між тобою і ліжком.

4. Незвичайний кут

У кожного чоловіка своє поняття про ідеальний кут проникнення. А коли ти зверху – виходить унікальний варіант, особливо якщо ти сидиш, як ковбой на коні.

5. Ти домінуєш

Якщо він зазвичай на це претендує, то все одно навряд чи відмовиться побути в ролі залежного. А ти можеш придавити його плечі до ліжка і взагалі майже повністю підпорядкувати собі.

6. Він може піднімати тебе

Якщо у нього розвинена мускулатура, він без особливих зусиль може піднімати тебе за стегна і опускати, щоб вийшов такий собі секс-балет. Тобі подобається, йому подобається – всі задоволені.

7. Ти можеш досягти оргазму на ньому

Це захоплююче видовище для більшості чоловіків, та й ти сама будеш задоволена. Спробуй!

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено