Підписуйтесь на оновлення у FB або VK



Про що чоловіки брешуть у сексі

Про що чоловіки брешуть у сексі

Будемо чесні: жінки брешуть інтегрально частіше. Але корисно знати і про те, де й коли тебе обманює він. Мова, звичайно, не про зраду, а про невеликі спроби збрехати.

1. «Близько півроку тому»

Приблизно таку відповідь ти почуєш, якщо запитаєш у нового партнера, коли він в останній раз здавав аналізи на всілякі неприємні хвороби. Він буде м’ятися, силкуючись згадати точну дату, адже він – відповідальна людина і дбає про своє здоров’я! Надійніше всього попросити у нього папірець із результатами, а при найменших сумнівах відправити його на нове обстеження.

2. «Ти – королева орального сексу»

Напевно ти хороша в цьому виді сексу. Але не тіш себе ілюзією: швидше за все, ця похвала викликана його миттєвими емоціями, ніж реальним присвоєнням тобі першого місця.

3. «Я більше не можу»

У тривалих стабільних стосунках це може бути найправдивішою правдою на світі. Але якщо ви разом недавно і ще не наситилися один одним, такі слова, швидше за все, говорять про те, що цього разу він хотів по-швидкому кінчити.

4. «Я не можу в презервативі»

Зніми локшину з вух: він може. Всі чоловіки можуть отримати задоволення, не знімаючи презерватива, навіть якщо його буде трохи менше, ніж без. А його спробу схилити тебе до незахищеного сексу можна сприймати двояко. Або ти йому довіряєш (і дбаєш про контрацепцію сама), або вибираєш повагу до себе і не дозволяєш знімати «гумку».

5. «А взагалі я завжди дбаю про захист»

Якщо це чоловік з попереднього пункту – можеш посміятися і подумати, скільком жінкам до тебе він говорив те ж саме.

6. «Такого ніколи не траплялося»

Невідомо, що штовхає чоловіків на цю безглузду брехню. Вони все ж не секс-машини, щоб виходило завжди і всюди. І, мабуть, у вас вже був нормальний секс, де було зрозуміло, що все добре. Але навіть якщо ти почула ці слова, краще не сміятися над ним, а спустити все на гальмах.

7. «Мені подобається твій смак»

Ні, іноді це може бути правдою. Але зазвичай це все ж комплімент, який не має під собою реального підґрунтя. Йому приємно, що тобі приємно, але з повною серйозністю любити смак інтимного секрету? Ой, навряд чи.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено