Підписуйтесь на оновлення у FB або VKКунілінгус: як позбутися комплексів

Кунілінгус: як позбутися комплексів

Не всі жінки люблять оральний секс. Одним просто не подобається відчувати між ніг чужу голову, інші побоюються неприємного запаху, травми і мало чого ще … Але якщо ти не проти, але є деякі нюанси, котрі прийшов час їх обговорити.

1. Там усе ще сухо

Можна використовувати трохи лубриканта, особливо якщо передбачається ще й гра пальцями. Якщо ти переживаєш за зміну смаку, спробуй змазку без смаку і запаху. Навіть пара крапель якісно покращать твою насолоду.

2. Ти переживаєш через запах

Перш за все з’ясуй, що якщо ти здорова (немає БВ або, наприклад, трихомоніазу), то там все виглядає і пахне так, як потрібно. А той, хто намагається тебе присоромити запахом, либонь, не дуже-то хоче туди лізти! Запах може трохи змінюватися протягом циклу, а також через хороші бактерії. Але якщо ти все ще думаєш про це, спробуй лубриканти з запахом.

3. Стимуляція не дуже різноманітна

Не соромся додати до пестощів секс-іграшку або попросити його використовувати пальці. Нехай він введе палець всередину, одночасно пестячи мовою твій клітор, – отримаєш подвійне задоволення.

4. Ви не обговорювали варіанти дій

Кожен організм має свої особливості, а твій партнер навряд чи читає думки. Він не може знати заздалегідь, які пестощі тобі сподобаються: ніжні, вимогливі або агресивні. Обговорити можна до або після, але найкраще направляти його в процесі. Тим більше ти і сама не завжди знаєш, де приємно, поки не спробуєш.

5. Тобі незручно, що вся увага – тобі

Якщо ти боїшся, що досягнеш оргазму, над яким він так завзято працює, або переживаєш, що він не отримує свою частину задоволення, можна переміститися в позу 69 і теж зайнятися справою.

6. Все починається занадто швидко

Навіть якщо оральний секс – прелюдія до звичайного, варто витратити трохи часу на розігрів. Збуджений організм куди більш сприйнятливий до пестощів, ніж «холодний», і ви обидва отримаєте більше задоволення.

7. Ти не знаходиш підходящої позиції

Спробуй лягти і покласти під сідниці невелику подушку. Тоді ти зможеш розслабитися, а м’язи не зведе в невідповідний момент. Якщо не хочеш лежати – встань перед його обличчям. Звучить дивно, але насправді така поза дає тобі можливість регулювати силу його рухів, наближаючись або віддаляючись, а у нього залишаються вільними руки (пустотливі, зрозуміло).

8. Тобі не вистачає контролю

Те, що він робить всю роботу, не означає, що тобі треба просто відпочивати. Можеш рухати ногами, наближатися, відсуватися і навіть направляти рукою його голову.

9. Тобі незручно пред’являти претензії

Спробуй висловити їх у формі зворотного зв’язку, а не як керівництво до дії. Направляти і вказувати можна лише тоді, коли ти – перфекціоністка, а він – слухняний раб (тобто майже ніколи). Та й висловлювати бажання словами варто лише в тому випадку, коли він їх сприймає і готовий експериментувати.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено