Підписуйтесь на оновлення у FB або VKВісім фактів про лубриканти

Вісім фактів про лубриканти

Лубрикант потрібен для багатьох речей: продовжити секс під час марафону, зробити вагіну більш слизькою, освоїти нові ділянки твого тіла … Варто познайомитися з цим чарівним засобом ближче!

1. Ти не бракована, якщо користуєшся змазкою

Багато жінок думають, що змазка потрібна тільки тим, у кого не виходить без неї. Нічого подібного! Вона – супутник хорошого сексу і посол твого особистого задоволення. Ти вивчаєш своє тіло і розумієш всю суть оргазму. І якщо хтось посміє сказати, що ти нездорова, якщо користуєшся лубрикантом, то проблеми – у них, а не у тебе. Якщо про це заявляє партнер – пошли його куди подалі. І скоріше.

2. Вона потрібна для анального сексу

Обов’язково, якщо хочеш отримати задоволення. Навіть якщо ти часто практикуєш цей вид сексу, спробуй урізноманітнити його змазкою, що продовжує акт.

3. Не використовуй масляну змазку з презервативами

Вона псує латекс, і презерватив може порватися. Якщо «гумка» потрібна тільки для запобігання, подумай над іншим способом контролю народжуваності.

4. Неправильні змазки призводять до інфекцій

Якщо ти любиш використовувати речовини, не призначені для сексу безпосередньо (наприклад, вазелін), май на увазі, що вони підвищують ризик появи молочниці та інших бактеріальних інфекцій, оскільки мають невідповідний рівень pH. Не рекомендується також купувати водні змазки з гліцерином, тому що він може сприяти розвитку бактеріального вагінозу. Також вони не підходять для анального сексу.

5. Якщо нічого більше немає … плюнь!

Плюнути на руку перед оральним сексом – фу, звучить некрасиво, але його пеніс скаже тобі спасибі. Слина – безкоштовний органічний лубрикант, який завжди є, гм, під рукою. Правда, вона швидко висихає і тому не годиться для тривалих ігор.

6. Ніхто не знає, як подіє конкретна змазка саме на тебе

У всіх різні тіла (і оргазми), тому тут можна діяти тільки методом проб і помилок. Не покладайся на чужий досвід, напрацьовуй свій. У тебе ще стільки варіантів! Зате потім, коли знайдеш свій лубрикант, задоволення посилиться багаторазово.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено