Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЩо чоловіки не люблять у позиції 69

Що чоловіки не люблять у позиції 69

Мабуть, найскладніше – попередити про те, що ти близька до фінішу. Хтось любить 69, хтось не дуже, а деякі взагалі не розуміють, для чого вона потрібна. Ось що чоловікам найбільше в ній не подобається.

1. Твої сідниці у нього перед очима

Якщо він обожнює цю частину твого тіла, все добре: позиція дає такий прекрасний, гм, огляд. Але якщо вона не так вже йому подобається, це може стати проблемою. Важливу роль, крім іншого, грає гігієна.

2. Ускладнений огляд

Так, йому може подобатися відкрилася перспектива, але хочеться бачити і в інших частинах тебе – або хоча б те, що ти робиш.

3. Його голова в кліщах твоїх ніг

Позиція 69 деколи більше схожа на ковзання по тілу, ніж на взаємний оральний секс. Іноді ти в буквальному сенсі перекриваєш йому кисень разом зі здатністю рухати головою.

4. Він може отримати коліном по обличчю

Поки твої очі (а з ними й мозок) поглинені видами його геніталій, легко забути, де ти насправді знаходишся, і врізати йому степнею або коліном. Це неприємно.

5. Складно сконцентруватися

На відміну від звичайного орального сексу, ви обидва одночасно і віддаєте, і отримуєте. Це прекрасно, але не завжди зрозуміло, викладаєшся ти на всі сто, поки він робить свою роботу. Подумай, чи можна поставити рекорд на стометрівці, одночасно догоджаючи йому язиком (і навпаки)? Ніяк.

6. Вона може раптово зупинитися

Поки чоловік щосили намагається, ти можеш захотіти перерватися і поговорити. І позиція 69 стає позою сидіння на його обличчі. Не дуже-то зручно!

7. Немає системи попередження

Коли оргазм ось-ось його наздожене, все, що він може зробити, – крикнути про це прямо в твою вагіну. З великою ймовірністю ти його не почуєш.

8. Ніхто особливо не любить 69

Ця позиція придумана, швидше, для тих, хто не хоче займатися сексом в одні ворота. І якщо ви протримається довше 15 хвилин – отримаєте свою золоту медаль у цьому виді сексу!

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено