Підписуйтесь на оновлення у FB або VKМіфи про секс у «ці дні»

Міфи про секс у «ці дні»

Багато пар не займаються сексом під час критичних днів, тому що бояться, гидують або знаходять ще якісь причини. Але взагалі-то немає жодних підстав замикатися в кімнаті з повним холодильником шоколаду і рахувати хвилини до закінчення менструації! Ось деякі поширені судження про секс у цей період.

1. Підвищується ризик схопити інфекцію

Якщо ти в цілому здорова (що стосується і сексу в будь-який інший час) і не забула тампон всередині більше ніж на 8 годин (тоді-то бактерії і починають активно розмножуватися), то немає ніякої різниці від звичайного сексу.

2. Тампон всередині під час сексу сприяє інфікуванню

Зовсім ні, знову ж якщо він не знаходиться всередині занадто довго. Є інша небезпека: там не так вже й багато місця, і необережним рухом тампон можна проштовхнути глибше, звідки його важче діставати. Зате є спосіб не залити ліжко без тампона: натискай на діафрагму, тоді виділення будуть тимчасово заблоковані без зовнішньої «затички».

3. Жінки не люблять секс у такі дні

Деякі дійсно не люблять. А хтось відчуває більше збудження. У когось від сексу знижується хворобливість менструацій. Загалом, в більшості випадків варто хоча б спробувати.

4. Це занадто брудно

Для гидливих існує як мінімум два виходи. Можна зайнятися сексом в душі, коли все буде змиватися саме. А якщо ви віддаєте перевагу ліжку, просто підстели темний рушник.

5. У цей час не можна завагітніти

Можна! Якщо у тебе регулярні менструації, ризик мінімальний, а якщо ні – все може статися, хоча це малоймовірно.

6. Презерватив не потрібен

У загальному випадку так, але при нерегулярних критичних днях або інфекції, пов’язаній з кров’ю (наприклад, гепатиті), ти можеш завагітніти або передати захворювання партнеру.

7. Секс робить менструації ряснішими

Це міф. Він ніяк не впливає на щедрість і тривалість критичних днів. Єдине – під час оргазму через поштовх може бути трохи більше виділень.

Так що займайся сексом, коли хочеться, і не звертай уваги на умовності!

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено