Підписуйтесь на оновлення у FB або VKТоп-10 помилок при мінеті

Топ-10 помилок при мінеті

Мінет давно перестав бути екзотичним подарунком для чоловіка: сотні статей в інтернеті про нові техніках, тисячі обговорень, ковтати чи ні, мільйони порад для жінок, як доставити чоловікові більше задоволення. Тож ділимося 10 найчастішими помилками.

1. Ти робиш це, хоча тобі зовсім не подобається. Обидва партнери повинні отримувати задоволення від сексу. Це, мабуть, єдине надійне правило, якого необхідно дотримуватися завжди. Якщо тобі не хочеться брати його член в рот – це твоє право і твій вибір. Не буває ніяких «всі це роблять» або «зроби мені подарунок». Подарунок теж повинен бути радістю для обох партнерів.

2. Намагаєшся зробити «глибокий мінет». Хочеш чесно? Ніхто не може його зробити. Скажемо більше: це абсолютно не потрібно. У члена немає вбудованого лота, і йому байдуже, наскільки глибоко в твоєму роті він знаходиться.

3. Завжди робиш його на колінах. Так, так завжди роблять у фільмах. Порноактриси штовхають партнера в крісло, розсовують його коліна і повільно опускаються між ними, схиливши голову. По-перше, це незручно: і для твоїх колін, і для твоєї шиї. По-друге, ти швидко втомишся, і мінет перестане бути в задоволення. Найпростіше вам обом забратися в ліжко, а тобі трохи сповзти вниз.

4. Пускаєш у хід зуби. У цих питаннях хлопці непохитні – не буває «трохи зубів», їм абсолютно точно не подобається, коли щось тверде зачіпає їх член. З іншого боку, якщо ти злегка доторкнулася до нього, трагедії теж робити з цього не треба.

5. Не підключаєш руки. Тобі зовсім не обов’язково весь час робити це ротом. Насправді, якщо ти втомилася, то спокійно можеш залишити в роті тільки голівку, а решту роботи робити руками. Погладь основу його члена, пограй з яєчками, доторкнися до його сосків, якщо дістанеш. Загалом, це все «за правилами».

penis

6. Знову і знову намагаєшся зробити це в позиції 69. Вона ефектно виглядає на екрані, але в житті зручна лише одиницям. Якщо ти будеш зверху, будь готова до того, що процес перетвориться на гру «вилови яблуко з тазу». Зате буде привід постояти в «планці».

7. Ковтаєш. Дуже делікатний момент, це правда. Не побоїмося повторити: якщо тобі не подобається, ти не повинна цього робити. Ковтання сперми – більше психологічний і естетичний момент для чоловіка. Якщо тобі не подобається смак, у тебе є варіанти: наприклад, ти можеш тримати під рукою серветку, щоб непомітно сплюнути після того, як він кінчив. Або підгадати момент і дати йому кінчити тобі на груди або на обличчя.

Звичайно, не варто відразу бігти в ванну, щоб сплюнути сперму, це дійсно може здатися образливим.

8. Забуваєш про себе. Зрештою, йому буде набагато приємніше, якщо ти теж будеш отримувати задоволення. Так, навряд чи ти досягнеш оргазму, працюючи язиком. Підключай руки! Мастурбація під час мінету – відмінний спосіб провести час.

9. Не розраховуєш силу. Не треба стискати його так, ніби ти маєш намір видавити оргазм. Те ж стосується і гри з яєчками: це одне з найбільш чутливих місць на тілі чоловіка, тому не треба кусати їх!

10. Занадто сухо. Хлопці влаштовані інакше, ніж ми, і у них майже не виробляється природної змазки, тому не пожалій слини. Якщо підключаєш руки, краще додати на долоні трохи любриканта, щоб не масажувати член сухими руками. До речі, якщо ви використовуєте презерватив для орального сексу, ти можеш вибрати презерватив із фруктовим смаком.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено