Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПоради, котрі допоможуть зберегти шлюб

Поради, котрі допоможуть зберегти шлюб

Психологи дали кілька порад, які допоможуть уберегти подружжя від розлучення, а також створити  щасливу сім’ю.

Спочатку слід розуміти, що шлюб – це не просто штамп у паспорті, тут варто враховувати всю важливість одруження. Деякі дівчата необдумано погоджуються на пропозицію свого партнера, хоча багато чого про нього ще не знають.

Психологи, в свою чергу, радять ніколи не поспішати, а краще все обміркувати кілька разів. Можливо, партнер виявиться не тією людиною, образ якого в пориві почуттів створюють закохані.

У шлюбі почуття слід розділяти навпіл, хоч це відбувається дуже рідко. Варто розуміти, що якщо один із партнерів буде тягнути все на собі, то з часом пара розпадеться, а від стосунків залишиться гіркий осад.

«Чоловік повинен заробляти і утримувати сім’ю», – саме так говорили ще 20-30 років тому. Час минув, у всьому світі спостерігається гендерна рівноправність, і дівчата часом досягають успіху більше, ніж представники сильної половини населення.

Важливо, щоб партнер розумів переживання, а не намагався звинувачувати у всьому. Незважаючи на все, варто завжди вислуховувати чоловіка, а також не зволікати з розлученням, якщо полум’я любові згасло, кажуть психологи.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено