Підписуйтесь на оновлення у FB або VK3 секрети, як зробити вагінальний секс феєричним

3 секрети, як зробити вагінальний секс феєричним

Ми часто пишемо про сексуальні трюки, які слід виконувати губами і руками, але мало хто здогадується, що все це чарівництво можна зробити піхвою. Імітація глибокого горла, множинні поцілунки вагіною і навіть – увага! – підвищення ерекції за допомогою інтимних м’язів!

Секрет № 1: тренуй інтимні м’язи

Виявляється,  що у віці 22 років у багатьох дівчат починається синдром «сивої піхви»: внутрішні стінки  починають слабшати, що призводить до опущення піхви, а потім – внутрішніх органів. Як результат – у більш зрілому віці на дівчину чекають більш серйозні проблеми: втрата чутливості під час сексу, нетримання сечі, опущення сечового міхура.

Щоб уникнути можливих проблем і позбутися від уже існуючих, гінекологи рекомендують відповідально ставитися до розвитку інтимних м’язів. Тобто, дівчатка, пора братися за справу і прокачувати своє жіноче здоров’я.

Секрет № 2: використовуй секс-гаджети

Навіть якщо у тебе вже є постійний партнер, секс із яким – неземна насолода, секс-іграшки ніколи не будуть зайвими. По-перше, іграшками, як маслом кашу, секс зіпсувати неможливо. А по-друге, саме інтимні аксесуари –твої вірні помічники в прокачуванні м’язів і, як наслідок, досягненні вагінального оргазму.

141680_sexyal2

Секрет № 3: пробуй нові позиції

Навіть класичні позиції, які є в житті кожної закоханої пари, можна трохи урізноманітнити: змінити кут проникнення, додати нових рухів і чергувати напруження вагінальних м’язів. Представляємо кілька супертехнік, які виконуються легко, а насолоду дарують незабутню.

«Оплески». Коли член знаходиться всередині тебе, різко стискуй інтимні м’язи, затримуючи їх на кілька секунд у такому положенні. Чоловік відчує, що твоє піхва стає вузькою і отримає величезне задоволення!

«Тисяча поцілунків». Скорочуй м’язи піхви дуже швидко (ніби затримуєш сечовипускання), але не напружуй живіт і сідниці! Цей маленький трюк створює враження поцілунків на члені, а ще чудово тренує інтимні м’язи.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено