Підписуйтесь на оновлення у FB або VKФрукт, який покращує сексуальне життя

Фрукт, який покращує сексуальне життя

Італійські вчені встановили, що яблука мають на жіночий організм особливий ефект і навіть в незначній кількості приносять жінкам набагато більше користі, ніж чоловікам.

Медики з міста Тренто провели наступний експеримент. Фахівці перевірили показники здоров’я і сексуальності у 731 жінки у віці від 18 до 43 років і на основі цієї інформації склали Індекс сексуальної функції жінок (FSFI). Потім експерти опитали учасниць про особливості їхнього раціону харчування.

Увсіх жінок розділили на дві групи: тих, хто їсть більше одного яблука в день, і тих, хто їсть менше. З’ясувалося, що у любительок яблук задоволеність сексуальним життям була вища. В цілому показники FSFI у представниць прекрасної статі з першої групи були більш значними, ніж з другої.

«Так, як червоне вино і шоколад, яблука містять поліфеноли і антиоксиданти, які підсилюють приплив крові до геніталій та сексуальне бажання», – пояснюють експерти.

При цьому для поліпшення сексуального життя жінок досить з’їдати хоча б одне яблуко на день. Що дивно, на чоловіків подібного ефекту яблука не мають, стверджують фахівці.

Джерело

 

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено