Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЩо робити, якщо не відчуваєш оргазм: поради

Що робити, якщо не відчуваєш оргазм: поради

За статистикою, тільки 57% жінок відчувають оргазм із партнером майже кожен раз. У решти з різних причин бувають невдалі дні і ночі. Чому? Що робити, якщо не виходить, і чи можна сподіватися, що в майбутньому все налагодиться?

Деякі жінки взагалі не знають, що таке оргазм. Ми не будемо цьому дивуватися, а просто послухаємо, що з цього приводу кажуть фахівці, включаючи сексолога доктора Рейчер Росс і секс-терапевта Ванессу Марін.

1. У деяких жінок усе виходить самостійно, але ніколи не буває оргазму з партнером. Іншим взагалі ніяк не вдається досягти оргазму, але до деяких із них оргазм все-таки приходить з роками. Опитування показало, що 16% дівчат у віці 18-24 років не можуть отримувати сексуальної розрядки. До 25-29 років цей показник падає до 8%, а після 30 років ще 4% жінок вдається вирішити дану проблему.

2. Утім, не всі так вже рвуться її вирішувати. Поки одна в розпачі пробує всі можливі засоби, інша знизує плечима і спокійно займається іншими справами. Істина, як завжди, посередині: можливо, спробувати варто. Але зациклюватися на цьому, звичайно, ні до чого.

3. Оргазм або його відсутність може залежати від безлічі факторів. Психологічних, фізичних, емоційних. Ці проблеми в багатьох випадках вдається усунути. Якщо ніколи не виходило – це не означає, що ніколи не вийде, см. П. 1. Найпоширеніша помилка – це коли жінка концентрується на тому, щоб відчути оргазм, замість того, щоб отримувати задоволення.

4. Секс може бути хорошим і без оргазму. Доктор Росс погоджується: якщо ви не відчуваєте розрядки, ви все одно здатні насолоджуватися сексом.

5. Жахлива кількість жінок із різних причин імітує оргазм. 67% зізналися в цьому. 97% із них робить це для того, щоб швидше завершити секс, тому що щадять почуття партнера.

sex-16. Спілкування з партнером – ключ до вирішення всіх проблем, в тому числі і цієї. Спробуй направляти його за допомогою точних і детальних інструкцій. Чоловіки люблять конкретику. Якщо соромишся говорити – фізично направляй туди, де тобі приємно.

7. Нерідко проблема криється в тому, що чоловік має хибні уявлення про те, що подобається жінкам. Люди не говорять про це на кожному кроці. В результаті багато хлопців, у яких найкращі наміри і які дуже хочуть бути хорошими коханцями, діють неправильно, тому що їх картина інтимного світу спотворена хибними уявленнями. Або їх попередні партнерки імітували оргазм, замість того, щоб їх навчити, і тепер ці хлопці вважають, ніби все роблять правильно.

8. Як і в випадку з чоловічим оргазмом, який може зникнути з початком прийому нових ліків, жіноче лібідо теж часом залежить від медичних препаратів. Якщо помітиш зв’язок, порадься з лікарем. Можливо, він зможе підібрати іншу дозування або другий препарат.

9. Якщо проблема турбує тебе, сміливіше звертайся до секс-терапевта. Якщо ти відчуваєш, що відсутність оргазму псує твоє сексуальне життя, і це займає всі твої думки – то час звернутися за допомогою до фахівця, хоча б заради підтримки.

10. Треба брати свій оргазм у власні руки. У всіх сенсах. Велика помилка – чекати, що він просто прийде сам по собі. Це ж не рефлекс. Оргазм – це, скоріше, вміння і навички. Треба вчитися його відчувати, практикуватися, розбиратися, як це працює. Якщо у тебе не виходить, це не означає, що з тобою щось не так. Це означає, що у тебе є можливість цьому навчитися.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено