Підписуйтесь на оновлення у FB або VK9 фактів про жіночий оргазм, які дивують чоловіка

9 фактів про жіночий оргазм, які дивують чоловіка

Якщо вірити статистиці, жіночий оргазм із партнером – це удача, яка дається не кожній і не кожен раз, а в середньому один із чотирьох. Ми дуже прагнемо цю статистику виправити, публікуючи поради фахівців і розповідаючи про досвід тих, хто знайшов шлях до інтимного щастя. Тому що якщо це відбувається – то відбувається так, що чоловіки нам заздрять! Ось що здалося їм незвичайним:

1. Ви обдаровані незбагненною, магічною здатністю продовжувати одразу після першого оргазму і відчувати новий. Нам хоча б трохи треба перепочити.

2. Ми після оргазму хочемо спати, як після склянки теплого молока з медом. А ви немов три чашки кави випили. Вам тут же стає необхідно обговорити буквально все, що з нами відбувалося за останній місяць, всі плани на завтра, на післязавтра і на все життя. Звідки тільки сили беруться?

3. Ваш оргазм здається складною, красивою і хвилюючою подорожжю. Якщо ви побудуєте графік чоловічого шляху до оргазму, це буде просто пряма лінія, яка йде вгору і вгору, а потім різко падає до нуля. Жіночий оргазм виглядає як дія з трьома міні-кульмінаціями, прологом і вставними новелами на тему «Почекай, мені заважає ця подушка».

4. У вас стільки різновидів оргазму – ціле меню. Якщо порівняти секс із обідом, то чоловіки можуть просто замовити «якої-небудь їжі», а жінки – обрати улюблену  страву. І це чудово.

0_4ea259_cbb6e523_orig5. Для оргазму вам навіть не обов’язково, щоб було задіяно піхву. Це ще більш дивно. Всі наші оргазми пов’язані з пенісом. Жінки можуть отримати кліторальний оргазм або навіть сосковий. Ми не розуміємо, як це.

6. Як довго він може тривати. Нам, щоб кінчити, досить такого ж часу, як щоб зробити ковток води, поки ти здійснюєш духовну подорож по незвіданим світам, із якої вже не повернешся колишньою.

7. Ви і справді можете кінчити при заняттях спортом? Ви перетворили тренування на задоволення. Прикро, бо така здатність у чоловіків могла б бути кращою мотивацією для регулярного відвідування спортзалу, і все ж нам цього не дано.

8. Той факт, що ваш оргазм може жорстоко вас дурити: начебто ось-ось настане – але на жаль. Звичайно, це може статися і з чоловіком, але наш шлях до оргазму прямий, і звернути з нього непросто. Це односмугова дорога через рівну пустелю. Жінки ж немов їдуть по барханах – то вгору, то вниз, а іноді машина перевертається і ви насилу повертаєтеся на трасу.

9. Чому ви так просто відмовляєтеся від власного задоволення? Чоловіки не люблять зупинятися, поки не закінчать, і жінки не повинні. Не задовольняйтеся тим, що є, і не імітуйте оргазм – домагайтеся, щоб він і відбувався. Завжди.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено