Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 можливих причин болю під час сексу

5 можливих причин болю під час сексу


Інтимна близькість – найвища насолода для одних і неприємний обов’язок для інших. Сьогодні ми обговоримо, чому деякі жінки можуть відчувати біль при традиційному (вагінальному) сексі, навіть якщо це їх не перший (а то й далеко не перший) досвід.

1. Якщо тобі буває боляче і дискомфортно при введенні члена в піхву, перше, що спадає на думку – вона недостатньо зволожена. Попроси партнера не поспішати і збільшити час попередніх пестощів. Можна використовувати спеціальні лубриканти на водній основі, які продаються в аптеках та інтим-магазинах.

2. Може, вся справа в презервативі. У деяких людей алергія на латекс або на сперміцид (речовина, яким покривають кондоми для додаткового захисту від вагітності). Спробуй використовувати презервативи без сперміциду або змінити латексні на поліуретанові.

3. Реберця-пухирці – не для всіх. Рельєфні презервативи призначені для посилення відчуттів, і якщо партнерка і без того вельми чутлива – можуть замість «додаткового кайфу» доставляти дискомфортні чи навіть хворобливі відчуття.

4. Можливо, ти психологічно не готова до сексу взагалі або сексу з даними партнером? Від страху або неприйняття того, що відбувається, твої м’язи стискуються, природна змазка не виділяється – звідси і біль. Або спробуй розслабитися, або подумай, чи дійсно ти хочеш цю людину?

5. Якщо жодна з причин не підходить – саме час нанести візит гінеколога. Тому що біль і дискомфорт можуть бути спровоковані однією з безлічі вагінальних інфекцій.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено