Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 фактів про секс після пологів

10 фактів про секс після пологів

Після того як у вас народжується син або донька, багато чого в житті трапляється вперше. Ти перший раз береш немовля на руки, вперше прикладаєш до грудей, міняєш йому перший підгузок … В якийсь момент ти вирішуєш вперше після того, як ви стали батьками, приділити увагу інтиму. І ось до чого тобі варто бути готовою.

1. Звичайний термін для повернення в сексуальне життя після пологів – шість тижнів. Але ти, звісно, ​​не зобов’язана цього робити до тих пір, поки не відчуєш, що прийшла в себе і готова. З іншого боку, ти не зобов’язана чекати цього терміну, якщо відчуваєш себе добре і лікар не бачить у тебе ніяких проблем.

2. Якщо ти годуєш грудьми, молоко може бризнути від найменшого дотику, так що ти ризикуєш залити ним все ліжко.

3. Малюк неодмінно заплаче в невідповідний момент. Таке враження, що у дітей є вбудована система запобігання появи на світ братика або сестрички.

4. Ти можеш заплакати в невідповідний момент – від болю. Але не обов’язково. Хтось швидко відновлюється після пологів, а у кого-то ще довго болять шви, спина, суглоби … Так що перший секс після пологів, ймовірно, не буде найкращим у вашому спільному житті.

5. Ти можеш заплакати від емоцій, які тебе переповнюють. Гормони пустують, а почуття, пов’язані з важливими змінами в житті, переповнюють, і все це може виплеснутися сльозами радості, тривоги, втоми і просто сльозами без причини. Нічого страшного, буває.

fitness-babies_fe6. Ти можеш відчути почуття провини. Це відоме явище, яке доводиться долати багатьом молодим мамам. Деякі відчувають себе так, ніби не мали права відходити від колиски ні на хвилину. Деякі – що вони приділяють партнеру недостатньо уваги, тому що нічого не встигають.

7. Ти відволікаєшся на думки про повсякденні турботи. Тільки що насолоджувалася процесом, і раптом – хлоп! – і ловиш себе на тому, що подумки підраховуєш, скільки памперсів залишилося і чи не час за ними бігти.

8. Зате тобі може доставити додаткове задоволення думка про те, що ти нарешті робиш хоч щось, не пов’язане з материнськими обов’язками. Ти – знову ти, і зайнята чимось давно знайомим, а заодно можеш трохи перепочити.

9. Тобі доводиться вирішувати моральну проблему: виносити або не виносити дитину з кімнати? З одного боку, як можна при дітях. З іншого – вона все одно нічого не розуміє і не запам’ятає, а вставати і втішати її буде ближче, якщо ліжечко поруч.

10. Те, що вперше відбувається між вами після пологів, не обов’язково має бути «справжнім» любовним актом. Можливо, ти ще не готова знову зайнятися вагінальним сексом. Не біда, є багато запасних варіантів – аби вам обом було добре.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено