Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЕрогенні зони чоловіка, про які часто забувають

Ерогенні зони чоловіка, про які часто забувають

На чоловічому тілі набагато більше чутливих точок, ніж прийнято думати. Доведи, що ти знаєш його ерогенні зони, стимулюючи чутливі нервові закінчення на тих частинах тіла, які нерідко – і незаслужено – залишають без уваги.

1. Щоки

Ця чутлива зона – на видноті, і все одно її часто залишають без уваги. Коли ти гладиш нижню частину чоловічого обличчя, ти підсвідомо підкреслюєш його мужність. Легка щетина не тільки виглядає сексуально, але і відкриває ворота задоволення, оскільки, зачіпаючи її, ти стимулюєш точки, в яких волоски на обличчі стикаються з шкірою.

Як їх пестити: обережно проведи кінчиками пальців по його щоці від скроні вниз. Візьми його обома руками за підборіддя і кілька секунд дивися йому прямо в очі, перш ніж поцілувати.

2. Руки

Зовнішня частина передпліччя чутлива завдяки волосках. А гладкі внутрішні сторони рук – це зона напружених м’язів, і це напруження варто зняти.

Як їх пестити: сядь до чоловіка обличчям і легенько обхопи обидва передпліччя руками, так, щоб твої великі пальці опинилися зверху. Проведи пальцями так, щоб вони гладили обидві сторони його рук (масажуй м’яку частину рук, але не кістки). Продовжуй, поки не відчуєш, що він розслабився – і потім трохи підсиль натиск. Розслаблення і довгий фізичний контакт змусять його бажати більшого.

руки3. Внутрішня частина стегон

Мало хто з жінок приділяє увагу цій ділянці, а даремно. Стимулюючи її, ти підсилиш кровообіг, а як наслідок – ерекцію.

Як її пестити: розсунемо його ноги і погладжуй масажними рухами внутрішню частину його стегон, рухаючись у напрямку до пеніса, щоб послати в нього кров. Проклади стежку з поцілунків і дотиків язиком знизу вгору, до його потаємним частин

4. Сідниці

Еротичний масаж цієї області може привести чоловіка в справжній екстаз. Розімни його сідничні м’язи, зніми з них напруження – адже йому ще належить попрацювати тазом, доставляючи тобі у відповідь задоволення.

Як їх пестити: запропонуй чоловікові лягти на живіт, а сама осідлай його ноги. Почни масаж з нижньої частини поясниці, рухаючись вниз, у напрямку до куприка. Уприся нижніми частинами долонь по обидві сторони від його хребта і розтирай твердими рухами у напрямку боків. Змісти руки на пару сантиметрів нижче і повторюй, поки не дійдеш до середини сідниць, потім поступово повернися на вихідну позицію.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено