Підписуйтесь на оновлення у FB або VK8 ознак того, що хлопець імітує оргазм

8 ознак того, що хлопець імітує оргазм

Так, це не помилка. Чоловіки теж іноді прикидаються, що акт любові для них вже завершений. Бувають такі ночі, коли йому набагато більше хочеться спати, ніж виконувати подружній обов’язок. І він вважає, що простіше – симулювати. Наївний! Адже ти не могла не помітити, що:

1. Він бурмоче «Зараз закінчу» якось без ентузіазму. З таким же виразом на обличчі він дістає з поштової скриньки безкоштовну пресу: «О, газетка».

2. Або, навпаки, переграє: кричить так, немов на кактус сів. Звичайно, за умови, що він не робить так кожен раз, коли ви займаєтеся любов’ю.

3. Ніде немає і сліду … Е-е-е … речових доказів того, що він тільки що побував на піку насолоди. Здається, це найочевидніша ознака, яка мала був стояти на першому місці. Але не все так просто: може, це не удавання, а ретроградна еякуляція, і хлопець потребує не викриття, а лікування.

4. Ерекція все ще збереглася. А ось це головний доказ, і щоб його приховати, він напевно повернеться спиною і згорнеться клубочком, як їжачок.

b7ccd1c2bbfba208a5969ea643c0366d_cropped_630x3505. Як тільки все скінчилося, він біжить у ванну, щоб швидко доробити все самому.

6. Він провалюється в сон, ледь торкнувшись головою подушки. Непрямий доказ, звичайно, але він сповна пояснює, навіщо йому знадобився цей спектакль.

7. Ти не зробила нічого нового і незвичайного, а він нахвалює, як же все було чудово, на всі лади. Підозріло.

8. Оргазм виник нізвідки. Щойно наш герой ледве ворушився, так що тобі хотілося взяти його за плечі і потрясти, щоб вивести з напівдрімоти, і раптом він здригається в солодких конвульсіях, кричить, затихає і перебирається на свою половину ліжка. Або ногу звело, або систему Станіславського йому доведеться підучити.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено