Підписуйтесь на оновлення у FB або VKДепресія викликає проблеми з зачаттям

Депресія викликає проблеми з зачаттям

Клінічна депресія охоплює безліч аспектів життя, починаючи з соціальних зобов’язань і закінчуючи фізіологічними потребами. Згідно з результатами дослідження вчених Бостонського університету (США), депресія також знижує ймовірність зачаття.

Близько 10-15% пар в США стикаються з проблемою безпліддя і, на жаль, саме в дітородному віці жінки більш схильні до розвитку депресії в порівнянні з іншими періодами життя. До факторів, що впливає на здатність жінки до зачаття, відносять вік, куріння, вживання алкоголю, стрес, а також інтенсивні заняття спортом.

У дослідженні американських вчених вивчені дані 2100 жінок у віці 21-45 років, які планують вагітність. Вони повідомляли про симптоми депресії, а також застосування медичних препаратів. У 24% з них була діагностована клінічна депресія, 17,2% раніше застосовували психотропні препарати і 10,3% – вживали  їх на момент дослідження.

Учені припускають, що вплив депресії обумовлений порушенням гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової осі, завдяки якій відбувається регуляція безлічі реакцій в організмі, в тому числі тих, що стосуються відповіді на стрес і сексуальність. Порушення взаємодії компонентів осі часто позначаються на менструальному циклі та здатності жінки до зачаття.

Джерело

 

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено