Підписуйтесь на оновлення у FB або VKП’ять плюсів сексу в критичні дні

П’ять плюсів сексу в критичні дні

Кожна з нас хоч раз та мала інтимну близькість в ці дні. А деякі роблять це регулярно (а що, якщо партнера нічого не бентежить?!). Тільки ось лікарі в один голос стверджують, що це небезпечно. Але ж і незаперечні плюси є теж.

Ефект анальгетика

Щасливиці ті, хто в критичні дні бігають, ходять у спортзал і радіють життю … Більша ж частина тягнеться до аптечки у пошуках знеболюючих!

Але ніщо не мають такого анальгетичного ефекту, як оргазм. І якщо біль і не проходить зовсім, то притупляється за рахунок розслаблення стінок матки і зменшення спазмів.

Зниження ризику вагітності

Під час менструації ризик завагітніти вкрай малий у порівнянні з іншими днями. І вдаватися до любовних пестощів можна без контрацептивів.

Хоча зовсім виключати ризик все ж не варто … Як-не-як сперматозоїди можуть залишатися живими в організмі жінки до 5-7 днів.

Скорочення критичних днів

На цьому список плюсів не закінчується. Ще одна незаперечна перевага – скорочення тривалості критичних днів (на здоров’я жінки це ніяк не впливає).

Але треба визнати, що це теж залежить від особливостей організму і поширюється не на всіх.

секс1

Красиві груди

Варто відзначити, що саме в цей період груди стають найбільш чутливими, тому що до неї збільшується приплив крові … І збільшується в розмірах!

Так що дівчата, що не володіють формами Памели Андерсон, можуть дозволити собі білизну, яку в звичайному житті надягти соромляться.

Надмірна чуттєвість

Ну і нарешті, в період менструації в організмі буяють гормони. І жінка перебуває на піку сексуального бажання. Тому і сам процес заняття любов’ю стає для неї незабутнім.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено