Підписуйтесь на оновлення у FB або VK8 речей, які він хоче розповісти про оральний секс

8 речей, які він хоче розповісти про оральний секс

Хороший секс – це не тільки і не стільки віртуозне володіння технікою. Найчастіше правильне ставлення куди важливіше. Звичайно, про смаки не сперечаються, і погляди на оральний секс не у всіх однакові. Але більшість чоловіків погодяться хоча б із декількома пунктами даного списку.

1. Будь ласка, розслабся: це ж просто секс. Ти не іспит здаєш. Він радий вже тому, що ти його пестиш, і не збирається виставляти оцінки за те, наскільки добре ти вивчила Камасутру.

2. Він довірив тобі найсвятіше, тому будь обережна з зубками. Можна сказати, це вправа на довіру. В цю хвилину він такий беззахисний – і розраховує на твою акуратність.

3. Він дуже-дуже постарається попередити тебе, коли відчує наближення кульмінації. Але він просто може не встигнути. Будь ласка, не гнівайся на нього за це. Все тому, що оргазм підкрався непомітно, а не через те, що твій хлопець надивився порно і підступно спланував окропити тебе життєдайною вологою з ніг до голови.

4. Йому прикро чути про те, що його сперма жахлива на смак. Вона приготовлена ​​з любов’ю спеціально для тебе. Ти не зобов’язана смакувати її, як ковток хорошого вина, але якщо тобі не подобається – будь ласка, будь ввічлива в своїх відгуках.

7a13535aee6e085427f20a0b57abc9965. Якщо тобі не подобається це робити – навряд чи те, як ти це робиш, сподобається йому. Не хочеш – не змушуй себе. Нікому не хочеться, щоб партнер пестив його, кривлячись від огиди. Існують ж інші способи доставити один одному задоволення.

6. Не ображайся, якщо він не поспішає цілувати тебе одразу після цього. Не кожен готовий спробувати на смак власну сперму. Може, ти теж не в захваті від ідеї цілуватися одразу після куннілінгуса? Тоді ви один одного зрозумієте.

7. Він знає, що тепер за ним боржок. Якщо ти даруєш йому оральні пестощі, а він відмовляється платити тією ж монетою – хлопець не правий, так йому і передай.

8. Ентузіазм здатний творити чудеса. Це можна сказати про безліч життєвих ситуацій – і оральний секс – не виняток.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено