Підписуйтесь на оновлення у FB або VKКращий мінет у його житті: техніка «чайна церемонія»

Кращий мінет у його житті: техніка «чайна церемонія»

Ми часто розкриваємо секрети орального сексу, але найчастіше дівчата приділяють увагу тільки основній частині чоловічої «гідності» – стовбуру пеніса. Ми вирішили піти далі! Тож розповімо про техніку «чайна церемонія», під час якої він буде плакати від щастя.

«Чайна церемонія» – пестощі яєчок

За аналогією з чайними пакетиками яєчка «макають», «заварюють» і доводять до «кипіння» всілякими способами: покусуючи, погладжуючи, пестячи губами і язиком. Крім звичних оральних пестощів цей вид сексу включає в себе погладжування яєчками по обличчю і волоссю партнерки.

Варіант 1: Ляж на спину, попроси партнера повернутися до тебе спиною і присісти на коліна над твоїм обличчям так, щоб його яєчка виявилися в районі досяжності твого язика, і приступай до активних дій. Хочеш доставити йому подвійне задоволення? Не змінюючи пози, візьми його член у рот і одночасно масажуй яєчка руками.

Варіант 2: Ти на колінах, він стоячи. Обхопи його яєчка губами і ніжно грай з ними язикам, в той час як твої руки зайняті його членом і (або) погладжують внутрішню поверхню стегон партнера.

Варіант 3: Він на спині, ти на колінах біля його ніг, обличчям до нього. Опустися нижче і починай teabagging, не забуваючи приділяти увагу пенісу.

Варіант 4: Під час звичайного сексу повернись до чоловіка спиною і прийми позу наїзниці. Ніжно стискуй і розтискай яєчка руками, якщо хочеш наблизити момент кульмінації.

Варіант 5: Якщо ви обидва втомилися і сексу сьогодні точно не передбачається, допоможи коханому розслабитися за допомогою легкого масажу. Лежачи на спині, візьми його яєчка в праву долоню і м’яко помасажуй протягом декількох хвилин.

111Teabagging може бути як частиною прелюдії, так і невеликою зміною декорацій в середині звичайного статевого акту або орального сексу. Найкраще підготуватися до пестощів яєчок заздалегідь, наприклад, прийнявши спільний розслабляючий душ, щоб уже точно не виникало сумнівів в питаннях особистої гігієни партнера.

6 варіантів «чайної церемонії»

З фокусами. Склавши долоні човником, прийми в них дорогоцінний «вантаж». Пожонглюй яєчками, нехай партнер звикне до дотиків твоїх рук.

З підйомом. Пройдися язиком по «розділовій» лінії, опускаючись від основи пеніса вниз до анусу і знову піднімаючись вгору, не відриваючи язика від мошонки.

З головою. Дозволь партнеру провести своїми «чайними пакетиками» по твоєму обличчю і волоссю.

З елементами вікторини. Кінчиком язика акуратно вимальовуй на поверхні мошонки різні літери і проси коханого вгадувати слова, що ти «намалювала».

З захопленням. Обхопи яєчка ротом і, посмоктуючи, пограй з ними язиком.

З секретом. Злегка пограй кінчиком язика в області під яєчками, швидше за все, цей невеликий трюк заведе твого партнера з півоберта.

791723-7Особлива зона

Мошонка дуже чутлива до дотиків, тому доставити коханому задоволення не важко, головне – дотримуватися обережності. Незручне рух може викликати неприємні відчуття.

МОЖНА: Ніжно покусувати і пощипувати, злегка відтягувати, погладжувати, пестити язиком і губами.

КРАЩЕ НЕ ПОТРІБНО: З силою стискати, кусати, скручувати, різко смикати. Або хоча б попередньо поцікався думкою партнера щодо подібних пестощів.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено