Підписуйтесь на оновлення у FB або VKВісім фактів про сперму, які не всі знають

Вісім фактів про сперму, які не всі знають

Для того щоб зробити дитину, нам потрібні сперматозоїд і яйцеклітина, а не просто яйцеклітина сама по собі. Про це деякі, схоже, забувають. Більше 60% всіх складнощів із заплідненням і 85% із виношування пов’язані з чоловічими сперматозоїдами.

Ось вони, 8 фактів про сперматозоїди, які вам навряд чи розповість «Вікіпедія». Доктор Ендрю Орр допоміг більш ніж 13 тисячам пацієнтів завести дітей і приймає клієнтів з усієї Австралії.

Факт 1: сперма допомагає запобігти депресії у жінок

Дослідження показали, що жінки, які займалися незахищеним сексом (тут ми говоримо не про безладні зв’язки, а про повноцінні стосунки) або оральним сексом, менше схильні до депресії. Їх настрій рівніший, імунна система міцніша, і в цілому вони відчувають себе щасливішими. Згідно з дослідженням Державного університету Нью-Йорка, сперма збільшує вироблення окситоцину, простагландину і серотоніну в організмі жінки.

Факт 2: сперма робить вас більш фертильною

Насіннєва рідина – це не просто засіб доставки сперматозоїдів. Вона відіграє вирішальну роль у стимулюванні процесу овуляції. Вчені дізналися, що білок, який міститься в статевий рідини, сприймається жіночим мозком як гормональний сигнал. Це, в свою чергу, викликає вироблення інших гормонів, які сигналізують яєчникам, що настав час вивільнити яйцеклітину.

сперамФакт 3: сперма допомагає ембріону закріпитися

Насправді вона допомагає імплантації ембріона за допомогою деяких хімічних речовин і гормонів у своєму складі. Проте багатьом майбутнім батькам рекомендують утримуватися від сексу після процедури ЕКО. Але доктор Орр запевняє, що вам потрібно ще більше сексу! Ігноруйте заборону, прислухайтеся до досліджень, які доводять протилежне.

Факт 4: утримання від сексу не покращує якість сперматозоїдів

Регулярне сім’явиверження покращує якість сперми в результаті переміщення насіннєвої рідини, доводить дослідження. Також регулярна еякуляція благотворно позначається на простаті.

Факт 5: сперматозоїди не живуть кілька днів

Після еякуляції велика частина з 300-500 мільйонів сперматозоїдів, які потрапили в жіночий організм, вмирають протягом години. Фактично всього 5-10 одиничних сперматозоїдів подорожують до фаллопієвих труб, де загине ще половина з них. Сперматозоїди гинуть під дією кислот або імунної системи жінки; вони вмирають в трубах; вони вмирають або губляться в матці і так далі. У гонці на запліднення виживають тільки найсильніші. Сперматозоїди могли б прожити кілька днів, навіть цілих п’ять, але шанси, що це трапиться, вкрай малі.
сперма 1Факт 6: ви можете з неї готувати

Існують кулінарні книги з рецептами, які містять насіннєву рідину. Ось, наприклад, її описують так: «Вона не тільки поживна, але також має прекрасну текстуру і дивовижні властивості для приготування їжі. Як хороше вино і сири, смак сперми є складним і динамічним». Так що вперед за продуктами!

Факт 7: сперма корисна для вашої шкіри

Вона містить мінерали, такі як цинк, вітамін С, простагландини, колаген, вітаміни, амінокислоти і багато інших корисних для здоров’я вашої шкіри речовин. Норвезька компанія Bioforskning навіть використовувала ці компоненти і випустила крем для обличчя. Якщо вірити творцям, крем спермін у 30 разів ефективніший, ніж, вітамін Е і уповільнює процес старіння на 20%.

Факт 8: перший сперматозоїд під мікроскопом

Антоні ван Левенгкук став людиною, який розгледів сперматозоїд у мікроскоп. 1677 року в голландському місті Делфт він займався коханням зі своєю дружиною. Але в наступний же момент після оргазму вискочив з ліжка і схопився за мікроскоп. Зрештою, він же не просто так розважався з дружиною. Він проводив важливий науковий експеримент на замовлення Лондонського королівського товариства. Схоже, для деяких чоловіків із тих пір мало що змінилося.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено