Підписуйтесь на оновлення у FB або VK8 способів фінішувати в сексі одночасно

8 способів фінішувати в сексі одночасно

Скільки б сексологи не говорили, що одночасний оргазм – штука рідкісна, а головне – необов’язкова, погодься, це  здорово, коли ви підноситися на пік блаженства в унісон … До того ж, скотившись з цього піку, хочеться розслабитися, і тоді партнер вже без ентузіазму допомагає тобі наздогнати його – якщо взагалі допомагає. Користуйся нашими підказками, поки він ще на взводі!

1. Візьми себе в руки – в буквальному сенсі. Коли він в тобі, пести свій клітор пальцями.

2. Не пий вина, Гертруда, хоча б до сексу. Алкоголь, як відомо, підвищує бажання, але знижує здатності – і не тільки чоловічі. Кров приливає до твоїх потаємних частин, вони набухають і не дають партнеру увійти глибше, що заважає тобі насолодитися відчуттями.

3. … І знов нагадуємо, що інтимна змазка посилює відчуття в рази – навіть якщо ти і не страждаєш від надмірної сухості.

4. Подвійний агент. Коли він буде пестити твій клітор язиком – попроси, щоб заодно попрацював пальцями всередині. Твої шанси на оргазм зростуть навіть більше, ніж удвічі!

5. Губи ніжні коханої … Нехай твій обранець не забуває, що статеві губи теж потребують ласки, і якщо він буде погладжувати їх або проводити по ним язиком, чергуючи або поєднуючи це з іншими прийомами, твоє тіло з радістю відгукнеться.

6. Доброго (і приємного) ранку! Для багатьох пар початок дня виявляється самим підходящим часом для синхронного плавання по хвилях задоволення.

интим7. Заглядай частіше в свій жіночий календарик. На 13-й день циклу (напередодні овуляції) рівень твого тестостерону досягає піку, ти стаєш більш пристрасною, і оргазм настає легше.

8. Це найважливіший пункт. Із нього варто було почати – але ми його залишили наостанок: так він краще запам’ятається. Згідно дослідження 75% жінок відчувають оргазм із тією людиною, яка їм близька. Навіть якщо цей хлопець – не єдина любов всього твого життя, він повинен бути добрим і турботливим. Якщо те, що відбувається між вами, можна назвати «близькістю» і «заняттями любов’ю» – твої шанси отримати задоволення невимовно зростають із психологічної точки зору. А якщо чоловікові не все одно, що ти відчуваєш – він старатиметься, щоб ти встигла досягти кульмінації.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


1 коментар до публікаціїНаписати свій коментар
  1. Когда твоя партнерша б е з – у с л о в н о, готова к отношениям с тобой и отменяет В С Е. Цените эти мгновения – это Жизнь!

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено