Підписуйтесь на оновлення у FB або VK4 помилки, які заважають завагітніти

4 помилки, які заважають завагітніти

Ти дуже хочеш дитину, але у тебе не виходить завагітніти? Можливо, в сексі ти робиш якісь помилки, які знижують шанси на зачаття.

Помилка №1: Завагітніти можна тільки під час овуляції

Помилкою багатьох пар є дивна впевненість, що можна завагітніти тільки під час овуляції. Якщо вже на те пішло, то можна завагітніти і під час місячних, і одразу після місячних. Чим частіше ви займаєтеся сексом, тим більше зростають твої шанси завагітніти. Секс під час овуляції, звичайно ж, може прискорити процес зачаття. Але навіть, якщо ти впевнена, що можеш розрахувати овуляцію і не пропустиш той самий день, краще перестрахуватися і займатися сексом не тільки коли у тебе день овуляції, а й за кілька днів до цього.

Помилка №2: Ти не віриш методам для визначення овуляції

Молода пара повинна вести здоровий спосіб життя, тоді твій гормональний фон завжди буде готовим до зачаття. Не варто відмовляти собі в близькості хоча б 2-4 рази на тиждень поза овуляцією і кожен день, або через день у період овуляції. Багато жінок вважають, що точно визначити овуляцію за допомогою тестів або базальної температури неможливо.

Але практика показує, що хоч ці методи точні не на всі 100%, але тим не менш вони мають високий рівень успіху. До того ж, ти не одразу можеш зрозуміти, коли в твоєму організмі відбудуться гормональні зміни, які вплинуть на твою фертильність. Буває і нерегулярний цикл. Калькулятор овуляції, а також інші методи збільшують твої шанси на зачаття майбутнього малюка.

sad young woman holding pregnancy test feeling hopelessПомилка №3: Ти відмовляєш у сексі своєму партнеру, чекаючи овуляції

Ти впевнена, що в дні перед овуляцією потрібно обов’язково утримуватися від сексу. Це не правильно. Тривале утримання сприяє збільшенню кількості сперми. Але це згубно впливає якість сперми. Сперматозоїди стають малорухомими і млявими. У них не залишається жодних шансів дістатися до яйцеклітини і запліднити її. Тому для забезпечення активності сперматозоїдів рекомендується займатися сексом не рідше 1 разу на 5 днів. Звичайно ж, у дні овуляції слід збільшити кількість спроб.

Помилка №4: Ти вважаєш, що позиція не грає ролі

Багато хто думає, що сексуальні позиції не грають ніякої суттєвої ролі і не збільшують шанси завагітніти. Чи можна завагітніти в будь-якій позиції? Звичайно ж, можна. Але якщо ти хочеш збільшити свої шанси зачати дитину, то ти повинна дотримуватися тих позицій, які затримають сперму в піхвуі якомога довше.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено