Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЩо робити, якщо він тебе більше не хоче

Що робити, якщо він тебе більше не хоче

Можливо, вести його до лікаря і перевірити, чи все в порядку з його чоловічим здоров’ям. Але спершу переконайся, що це не один з п’яти випадків, описаних нижче. Адже деяких ворогів вашого інтимного життя треба ліквідувати, підкравшись до них тихо і непомітно. Що це за вороги і як з ними боротися? Про це нам розповіли генерали сімейної та секс-терапії.

На початку стосунків ви не вилазили з ліжка. Але пройшли місяці, а то й роки, і секс перестав займати так багато місця у вашому житті. Це нормально: гормони, які активно штовхали вас в обійми один одного, вже не так бушують. Але це не означає, що сексуальні взаємини між вами повинні йти на спад, поки зовсім не залишаться спогадом.

Деякі думають: «Звичайно, секс у нас все рідше – ми ж так давно разом». Але це велика помилка. «У більшості чоловіків 20-40 років сильне лібідо, – говорить доктор Деббі Меджідз. – Так що якщо у нього зник статевий потяг, це симптом того, що або в його житті, або в ваших стосунках щось розладналося».

Ось п’ять найпоширеніших ворогів сексуального потягу:

1. У нього стрес

Звичайно, йому не до сексу, якщо він вимотаний до межі або постійно через щось переживає – наприклад, у нього нестерпне навантаження на роботі або неприємності з батьками.

Що робити: зроби вигляд, що не помітила, як негативно його стрес впливає на ваше сексуальне життя. Якщо до всіх його труднощів додасться ще й твоє невдоволення його успіхами в ліжку, це тільки погіршить ситуацію. «Стався до нього з розумінням і турботою. Коли він повернеться з роботи, зроби йому масаж, включи розслаблюючу музику », – пропонує Джой Девідсон, секс-терапевт. Якщо чоловік розслабиться і заспокоїться, він знову зможе згадати, що поруч з ним – бажана жінка.

2.Він злий на тебе

Не всякий буде рвати і метати, якщо злий. Деякі мстять, тихо відсторонюючись – і це може перетворитися на сексуальну стриманість. «Гнів – вбивця близькості», – нагадує Девідсон.

злойЩо робити: звичайно, якщо ти допустила серйозну похибку, ти знаєш, що відбувається. Але іноді ми навіть не розуміємо, за що на нас ображаються. Хто ж знав, що твій невинний жарт на його адресу здався йому образливим до смерті? Якщо ти не так вже сильно і завинила, буде корисно трохи погладити його его. Зроби йому комплімент, позалицятися, дай зрозуміти, як він важливий для тебе. Можливо, він і відтане.

3. Він злякався відповідальності

Може, ви обговорювали, а чи не час почати жити разом, або просто заговорили про спільне майбутнє. Думки про це можуть налякати навіть найвідданіших хлопців. «Для чоловіка зв’язок із тобою побудований на сексі, – пояснює Девідсон. – Тому коли настає час щось вирішувати, він може почати сачкувати в сексуальному плані, щоб дати собі час на роздуми”.

Що робити: відклади будь-які серйозні розмови, пов’язані з зобов’язаннями, які йому доведеться прийняти на себе – про шлюб, про дітей. Якщо ти будеш тиснути, він ще сильніше запанікує. Для користі справи переконайся, що він тебе чує з сусідньої кімнати, коли ти скажеш подрузі по телефону, що не поспішаєш під вінець. Нехай в його голові припинить звучати тривожний набат, і він згадає, що ти – все та ж класна дівчина, з якою він колись мріяв зустрічатися, так що час знову стати ближчими.

4. Він не впевнений в тому, що гарний у ліжку

Якщо після кількох зайвих чарок його «боєць» його підвів, або чоловік бачить, що не задовольняє тебе, його впевненість в собі може постраждати надовго. «Секс – це те, що змушує хлопця відчувати себе чоловіком, так що після низки невдач він може припинити навіть намагатися, побоюючись нових провалів», – каже Меджідз.

не уверен

Що робити: Якщо він поводить себе як зазвичай, поки справа не доходить до сексу, можливо, це якраз той випадок. «Не говори йому, що він вже не той, – застерігає Патріція Ковальт, психотерапевт. – Краще згадай про щось, що він робив із тобою в ліжку і що тебе здорово заводить». Стимуляція його его – це і стимуляція його лібідо.

5. Він хоче розійтися

Сумно, але правда. При цьому, якщо чоловік хоче піти, він спершу починає емоційний відступ, і тільки потім відстороняється фізично. Так що є час помітити.

Що робити: Якщо ти виключила всі інші можливості, то доведеться викликати його на розмову. «Більшість чоловіків не хочуть виглядати негідниками, і якщо вони планують покинути тебе, то спершу посилають сигнали – такі, як відмова від сексу, –щоб змусити тебе саму завести про це мову», – каже Меджідз. Скажи йому, що звернула увагу на те, як все між вами змінилося. Запитай, в чому він бачить причину. Перш ніж піднімеш цю тему, приготуйся до можливого розставання. Заздалегідь домовся зустрітися з подругами на наступний день після того, як плануєш поговорити з ним. Як би воно не обернулося, тобі треба комусь виговоритися.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено