Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУчені радять народжувати після 40

Учені радять народжувати після 40

У сучасному суспільстві, де жінки будують кар’єру і не поспішають заводити сім’ю, розігралися неабиякі суперечки з приводу пізніх пологів. З одного боку – ризики, пов’язані зі здоров’ям дитини. З іншого – переваги, які можуть надати дітям батьки. І цей список усе поповнюється.

Нещодавно в британському журналі Population and Development Review були опубліковані результати дослідження, пов’язаного з пізніми пологами європейських жінок. Автори зібрали інформацію про 1,5 млн жителів Швеції, народжених із 1960 по 1991 рік. І прийшли до висновку: зрілий вік мами – зовсім не гарантія поганого здоров’я малюка. А пов’язано це з тим, що медицина стрімко розвивається, і її сучасний рівень дозволяє істотно знизити ризики, пов’язані з пізніми пологами.

Із іншого боку, як показало дослідження, пізні діти отримували більш якісну освіту. Вони частіше вступають до університетів і краще вчаться. Що, звичайно ж, в подальшому допомагає їм будувати успішну кар’єру.

Звичайно, дослідження не закликає відкладати найважливішу подію в житті. Воно просто додає жінкам трохи спокою. А це гарним чином позначиться і на потенційній мамі, і на дитині.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено