Підписуйтесь на оновлення у FB або VK7 способів пробудити в ньому бажання

7 способів пробудити в ньому бажання

Трохи солодкої тортури очікуванням і передчуттям – і коли він нарешті отримає можливість накинутися на тебе, як голодний тигр, усі ваші почуття будуть гострішими, ніж зазвичай! Ось кілька прийомів, які допоможуть тобі пробудити апетит свого чоловіка.

1. Настигни його зненацька роздумами вголос про ті місця, в яких ви могли б зайнятися коханням. Наприклад: «Цікаво, як ти вважаєш, ця стільниця нам підійде по висоті, якщо я сяду на неї, а ти в мене увійдеш?» А потім переведи розмову на іншу, нейтральну тему, немов це була просто скороминуща думка.

2. Люди в переповнених ліфтах зазвичай дивляться прямо перед собою. Ніхто, можливо і не помітить, як ти притулилася до нього і погладжуєш його сідниці. Поки всі інші з нетерпінням чекають, коли відчиняться двері, твій чоловік буде з нетерпінням чекати, коли ви зможете усамітнитися.

3. Ви разом прийшли в гості або в клуб, і раптом він з подивом отримує повідомлення від тебе. Що трапилося? Виявляється, ти вирішила поділитися з ним своїми сексуальними фантазіями на сьогоднішню ніч.

Beautiful casual woman texting on her cell phone4. Класика жанру: ви в кафе зробили замовлення, і поки офіціант відійшов від столика, ти скидаєш туфлю і починаєш пестити його ногу своєї ногою – все вище, поки дозволяє твоє плаття і скатертина. Якщо зовсім не боїшся косих поглядів, можеш почати масажувати його член через штани.

5. Чоловіки, як відомо, люблять очима, так створи для нього збудливу картинку: як би ненароком нагнися в короткій спідниці, шукаючи щось на нижній полиці. Або суши волосся, сидячи в джинсах і бюстгальтері. Прикинься, що не помічаєш, як він спостерігає за тобою.

дома6. Коли у нього друзі в гостях, крикни з сусідньої кімнати, що тобі потрібна його допомога. Коли він увійде, пристрасно поцілуй його і запусти руку в ширінку. А потім зупинись, оголоси, що сеанс закінчено до вечора, а зараз він повинен повернутися до своїх гостей, як хороший хлопчик.

7. Якщо ти була зверху і вирішила змінити позицію, зупинись, сповзи з нього і ковзни на дальній кінець ліжка. Обернись і подивися на нього з привабливою посмішкою, немов кажучи: «Хочеш? Так прийди і візьми!»

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено