Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУчені: надмірна турбота шкодить малюкові

Учені: надмірна турбота шкодить малюкові

Зайва вага немовлят найчастіше буває викликана надмірною турботою про них, стверджують британські вчені. Турбуючись про те, щоб діти не були голодними, матері перегодовують їх молоком. Дослідження, проведене фахівцями з Університетського коледжу Лондона, Оксфордського університету і Університету Брістоля, показало, що 99,9% дітей у віці до двох років споживають надмірну кількість білка.

Щоб прийти до такого висновку, фахівці досліджували раціон 2336 дітей. У 63% дітей середнє щоденне споживання калорій значно перевищувало рекомендовані норми. Споживання білка у більшості з них було перевищено майже в три рази. При цьому споживання клітковини – вдвічі менше норми.

До двох років малюк повинен отримувати не більше 600 мілілітрів молока в день, іншу частину раціону повинні складати фрукти, овочі, крупи та інші рекомендовані дітям продукти, уточнюють фахівці.

Проблема перегодовування загрожує не тільки надмірною вагою, а й розвитком у більш старшому віці таких захворювань, як підвищений тиск, хвороби серця, цукровий діабет 2-го типу. Більшість таких дітей залишаються гладкими протягом усього життя.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено