Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЛікарі: вагітним потрібно вживати жирну рибу

Лікарі: вагітним потрібно вживати жирну рибу

«Додайте до вашого раціону лосося, щоб уникнути астми у майбутньої дитини», – радять вагітним жінкам британські вчені, що відкрили дивовижні властивості жирної риби. Нове дослідження співробітників Саутгемптонського університету показало, що вона здатна знизити ризик захворювання у дітей.

Для того, щоб прийти до таких висновків, учені попросили долучитися до експерименту вагітних жінок. Вони вживати лосося два рази на тиждень. Коли у них народилися діти, лікарі зробили тестування на наявність астми – у віці 6 місяців, і у віці 2,5 років.

Результати порівняли з аналізами дітей з контрольної групи, матері яких харчувалися як зазвичай. З’ясувалося, що особливої ​​різниці в стані здоров’я немовлят виявлено не було, а ось при досягненні ними більш старшого віку був помічений результат. Діти, народжені жінками, які вживали лосось під час вагітності в 5 разів рідше страждали астмою.

Причина – у жирних кислотах, які позитивно впливають на організм. Жирні кислоти у великій кількості містяться в лососі, макрелі, сардинах, форелі і оселедці, а також горіхах.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено