Підписуйтесь на оновлення у FB або VK8 причин почати ранок із сексу

8 причин почати ранок із сексу

Що? Перевести будильник на більш ранній час? Повірте, воно того варто. І ось чому:

1. Серйозно, ви знаєте кращий спосіб почати день? Кажуть, як ранок почнеш – так і день проведеш. І якщо почати його з приємного – це задасть тон наступним 24 годинам ваших життів. Ранковий секс вселить вам оптимістичний настрій на решту дня. «Секс у ранкові години сприяє виробленню окситоцину, також відомого як гормон обіймів, – каже сексперт Емілі Морзе. – Окситоцин змушує вас із партнером бути ближче один до одного і відчувати себе більш люблячими і коханими. Ці теплі почуття залишаться з вами протягом дня … Або, принаймні, скрасять вам час ранкової поїздки на роботу».

2. У тебе є вибачення твоїй ліні. Ти все ще в напівдрімоті, додивляєшся солодкий сон, і ніхто не осудить тебе за те, що ти не готова до постільної акробатики і віддаси перевагу ледачому доггі-стайл, наприклад.

3. У тебе є законна підстава трохи довше повалятися в ліжку. Незаперечний аргумент.

4. Наприкінці дня, коли ви переробите купу справ, ви обидва можете бути занадто втомленими, щоб займатися сексом. А так – зайнявся любов’ю з ранку – і до вечора вільний!

утренний секс5. Та не спізнитеся ви на роботу. Займіться сексом замість перестановки будильника «ще на п’ять хвилин … і ще на п’ять … і ще на п’ять». Прийміть душ разом. До того ж ви вже не будете клювати носом над ранковою тарілкою каші, а бадьоренько перекусите і весело побіжите.

6. Ранковий секс корисний для здоров’я, тому що зміцнює вашу імунну систему, підвищуючи рівень імуноглобуліну – антитіл, які захищають вас від інфекцій.

7. Тому що зранку секс буде довшим і якіснішим. Вранці рівень тестостерону у чоловіка вищий, а це означає, що ваш коханий не тільки легше збудиться, а й довше протримається.

8. Тому що всі так роблять. Гаразд, не всі, але цілих 34% людей полюбляють займатися любов’ю вранці, як показують опитування. Ти ж не хочеш сидіти похмурою у то й час, як третина співробітників твого офісу мрійливо посміхається, згадуючи свої світанкові втіхи?

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено