Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 міфів про секс, які псують нам життя

5 міфів про секс, які псують нам життя

Існує безліч стереотипів про секс, які відомі майже всім і в які більшість людей чомусь вірять. Можливо, навіть і ви! Але не варто забувати, що поширені думки часто бувають помилковими. Програмний директор Центру сексуальної освіти «Secrets» Валерія Агінська допомогла розвіяти міфи, які стоять на шляху до повноцінного сексуального життя.

 

1. Чоловіки хочуть сексу більше, ніж жінки.

На щастя, минули ті часи, коли вважалося, що інтимне бажання – суто чоловіча прерогатива. Сучасні сексологи стверджують, що рівень сексуальної потреби приблизно однаковий у обох статей.

Важливий момент в усвідомленні власного сексуального темпераменту – звичка фантазувати. Це корисно за багатьма параметрами, а зокрема, допомагає зрозуміти, чого б ви хотіли, і розвиває навик швидкого збудження. У нас же дівчаток зазвичай, навпаки, вчать не задивлятися на чоловіків (дивись тільки на чоловіка!) – і звідси розвивається цілий комплекс проблем.

2. Жінка, яка не відчуває задоволення від сексу, – фригідна.

По-перше, сучасні сексологи відмовилися від поняття фригідності. Чисто з анатомічної точки зору будь-яка жінка здатна відчувати задоволення від самого процесу сексу і отримувати оргазми як результат. Якщо ж задоволення немає – причину треба шукати в психологічних і фізіологічних затискачах в тілі – і в партнері. Також, незважаючи на те що труднощі різного роду з досягненням оргазму відчуває кожна третя жінка, аноргазмія як нездатність відчувати оргазм діагностується лише у 3% жінок – і успішно лікується. Ті ж складності, що не належать до аноргазмії, легко вирішуються як на індивідуальному прийомі у сексолога, так і на групових заняттях із розвитку жіночого оргазму, наприклад.

секс3. Займатися сексом потрібно завжди, коли цього вимагає чоловік. «Ну йому ж треба, а ти потерпиш».

Статевий зв’язок без бажання обговорюється і психологами, і гінекологами. Психологи вказують на пробудження таким чином синдрому жертви – жінка фактично систематично піддається насильству і в кінцевому рахунку втрачає контроль над своїм життям. Власне лібідо жінки при цьому згасає – адже воно фактично не використовується.

Гінекологи розповідають, що при статевому акті без відповідного збудження не виділяється природна змазка, що загрожує ерозією шийки матки.

Окрема історія – нерозуміння цінності себе і готовність «виконувати обов’язок». Це теж психологічна проблема, з якою часто працюють фахівці. Важливо розуміти, що ви винні чоловікові тільки ½ майна при розлученні і більше нічого. Все, що відбувається між двома людьми, має відбуватися за взаємною згодою і бажанням.

4. Секс-іграшки – це для збоченців.

Для того щоб зрозуміти, чи знаходяться іграшки на стороні добра або зла, досить визнати той факт, що далеко не завжди ваш партнер здатний задовольнити вас чисто фізично. І секс-іграшки давним-давно не тільки скрашують життя самотнім, але і приносять різноманітність в життя усталених пар.

секс-игрушки5. Змазки для сексу – це маркетинг чистої води.

По суті своїй природної змазки жінки не завжди достатньо. Це може бути як вроджена особливість, так і придбана риса: наприклад, під час і після вагітності сильно змінюється гормональний фон, і жінка може відчувати відчуття сухості інтимної зони. Любительки бурхливого і тривалого сексу знають: для довгого і незабутнього вечора краще запастися бульбашкою змазки – як гарантією приємних емоцій і на ранок. Також вона просто необхідна при анальному сексі (на цій зоні взагалі немає природної лубрикації) і використанні іграшок (їм теж недостатньо природної змазки жінки для ковзання).

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено