Підписуйтесь на оновлення у FB або VK7 фактів, яких ти не знала про анальний секс

7 фактів, яких ти не знала про анальний секс

Навколо анального сексу існує безліч забобонів. Спробуємо в них розібратися!

1. Це не боляче. Але вперше відчуття при анальному сексі можуть бути некомфортними. Якщо ти раптом відчуваєш біль, це вірна ознака того, що твій партнер робить щось не так.

2. Секс як процес ніколи не буває принизливим. Це лише питання асоціацій і контексту. Якщо тобі подобається анальний секс, немає жодної етичної причини, щоб від нього відмовлятися.

3. Деякі жінки дійсно насолоджуються анальним сексом. Інші ні. Це не добре й не погано, а лише питання суб’єктивного сприйняття.

4. Якщо тобі стає некомфортно, не проси його витягти пеніс. Нехай він просто зробить паузу і припинить фрикції, щоб уникнути неприємного моменту введення найширшої частини пенісу – голівки.

5. Місіонерська позиція не дуже підходить для анального сексу. Справа в тому, що в ній у тебе найменше можливостей контролювати інтенсивність і глибину проникнення.

ан6. Незважаючи на те, що при анальному сексі ти можеш випробувати відчуття, схожі на помилковий позив до дефекації, будь спокійна – насправді цього не станеться.

7. Після того, як ти зробиш це вперше, може здатися, ніби тепер тобі під силу займатися анальним сексом хоч кожен день. Це не так, тому навчися говорити «ні», якщо тобі неприємно.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено