Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк навчитися отримувати множинні оргазми?

Як навчитися отримувати множинні оргазми?

Американські вчені опитали кілька тисяч жінок і зібрали докладну статистику про те, як їм вдається досягати множинних оргазмів. Читай і запам’ятовуй!

1. Одразу після твого першого оргазму прибери руки подалі від клітора. З 47% жінок, які отримують множинні оргазми, 53% заявили, що не можуть торкатися клітора ще досить тривалий час після першого оргазму. Він стає таким чутливим, що краще масажувати статеві губи для досягнення другого і наступних оргазмів.

2. Після кожного оргазму починай спочатку. Так як клітор зараз гіперчутливий, потрібно щось нове, щоб почати другий раунд (а потім третій, і так далі, з усіма зупинками). Це здорово, тому що ти отримуєш можливість ретельно досліджувати власне тіло.

3. Спробуй зробити вправу, яка називається «сендвіч». Все просто: обережно затисни клітор між статевих губ, не торкаючись його пальцями, і починай ніжно масажувати його пульсуючими рухами через шкіру. Багато жінок стверджують, що так їм вдається отримати другий оргазм майже миттєво після першого, не потребуючи відновлювального періоду.

4. Давай своєму партнерові максимально чіткі і зрозумілі інструкції. І тут кращим способом пізнати своє власне тіло є, безумовно, мастурбація. Вчені з’ясували, що ті жінки, які відверто говорять партнеру про свої уподобання, у вісім разів щасливіші в стосунках.

оргазм5. Продовжуй практикуватися. Дослідження показують, що багато жінок не дізнаються, що вони можуть мати кілька оргазмів, поки не стануть старше. Ймовірно, просто тому що у них було більше часу для експериментів зі своєю вагіною. Таким чином, вчені припускають, що хоча тільки 47% жінок можуть мати множинні оргазми, їх кількість може бути ще вищою, оскільки молоді жінки просто ще не розблокували свій сексуальний потенціал.

6. Але не зациклюйся на цьому. Інакше ти можеш розчаруватися в собі, через що тобі буде набагато важче досягти множинних оргазмів. Розслабся і отримуй задоволення! Пізнавай своє тіло і просто дозволь цьому трапитися.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено