Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 способів отримати по-справжньому якісний секс

5 способів отримати по-справжньому якісний секс

Звичайна справа: медовий місяць давно закінчився, і ти починаєш помічати, що секс вже не той, що раніше. Що ти можеш зробити для того, щоб повернути колишню гостроту відчуттів?

Сходіть на побачення

У постійних стосунків є безліч переваг, але це зовсім не означає, що з пристрасним сексом вам потрібно розпрощатися. Заплануйте один день в тиждень, коли ви будете ходити на побачення один із одним. Краще, якщо ви будете організовувати його по черзі, щоб для другої людини і день, і місце були повною несподіванкою. Це просте заняття поверне іскру в ваші взаємини.

Виберіться із дому

Сексом не обов’язково займатися вдома. Наприклад, секс в готелі може бути чудовим варіантом урізноманітнити відчуття, тому що там ви обидва будете почувати себе більш розкуто. Якщо дозволяє час і фінанси, їдьте на кілька днів у відокремлене містечко і орендуйте номер у готелі. Велике ліжко і душ – усе, що вам потрібно.

The sexy girl lies on a bedДодайте іграшок

«Іграшка» в даному випадку може бути будь-чим: стара краватка, яку можна використовувати в якості пов’язки на очі або щоб зв’язати руки. Це може бути лід із морозилки, ароматичні свічки, масажне масло … або, звичайно, справжня іграшка – вібратор. Загалом, порадься з партнером. Вирішувати вам!

Говоріть про це

Спілкування є ключовим фактором. Для якісного сексу вам потрібно створити безпечне середовище, в якому можна відкрито спілкуватися про те, що вам подобається в ліжку і чого не вистачає. Про це необхідно говорити один із одним, лише тоді ви досягнете гармонії. Обговорюйте свої бажання і втілюйте їх, роблячи одне одного щасливішими.

фантазииРеалізуйте фантазії

Фантазії свого партнера потрібно вивчати і втілювати в життя. Це можуть бути, наприклад, рольові ігри, причому ваші фантазії можуть виходити за межі будинку. Спробуйте розіграти перше побачення в барі готелю, уявивши, що твоєму партнерові потрібно напоїти і спокусити тебе, умовивши піднятися до нього в номер. Перевір і переконайся: це додасть гостроти в ваші стосунки!

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено