Підписуйтесь на оновлення у FB або VK5 ознак, що тобі ще рано заводити дітей

5 ознак, що тобі ще рано заводити дітей

Якщо ти замислюєшся про те, чи час тобі заводити дітей, то відповідь на це запитання можеш знати тільки ти одна. Але якщо твоє серце каже, що ще рано, а мозок відповідає, що ти просто боїшся, то знай – схоже, час ще не настав.

А щоб переконатися, перевір ці п’ять пунктів.

 

1. Ти робиш це, тому що боїшся упустити можливість

Безсумнівно, виховання дитини – це екстраординарний досвід. Для тих, хто дійсно його хоче. Але для інших це може стати справді нестерпним випробуванням. Не варто заводити дітей, щоб просто переконатися, що ти живеш повноцінним життям. Або тому що в тебе є така можливість.

2. Ти робиш це, тому що люди кажуть, що інакше ти пошкодуєш

Усі, у кого є діти, радять швидше їх заводити, інакше ти нібито пошкодуєш про це. Однак відсутність жалю ніяк не є достатньою мотивацією. Це просто поширений виверт, щоб змусити тебе зробити що-небудь, а не просто безцільно витрачати час.

3. Ти робиш це, щоб ощасливити свого партнера

Найчастіше люди заводять дітей, бо піддаються тиску. Можливо, це дійсно зробить твого партнера щасливішим, але на жаль, тебе це зробить лише найнещаснішою. Якщо один із партнерів відчайдушно хоче дітей, це може означати, що вам варто попрацювати над власними стосунками. Поширена помилка говорить про те, що дитина може зближувати людей і дати їм нові відчуття, яких так не вистачає в шлюбі.

молодая мама4. Ти робиш це, щоб випробувати свої здібності

Напевно, багато хто сумнівався у своїх навичках бути батьками і побоювався, чи зможе правильно виховати дитину. Але якщо у тебе є обґрунтовані причини бути впевненою, що гарною матір’ю тобі не стати, то не потрібно перевіряти це на беззахисній дитині. Діти повинні відчувати себе коханими і захищеними в цьому світі.

5. Ти робиш це, тому що переживаєш за свою старість

Або, як деякі люблять говорити, «щоб було кому склянку води принести». Все це прекрасно в теорії, але в сучасному світі діти зовсім не є страховкою від того, що старість ти проведеш на самоті. Подбай про неї заздалегідь.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено