Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПопулярні міфи про секс під час вагітності

Популярні міфи про секс під час вагітності

Наскільки б прогресивно мислячими і розкутими ви б себе не вважали, ваш секс вже ніколи не буде колишнім. Спочатку токсикоз (і взагалі не до сексу, бо нудить), потім пропорції тіла змінюються – і до них треба пристосовуватися, потім, коли дитина народиться, вам доведеться обирати між сексом і сном … А коли малюк виросте, ви вже й не згадаєте, як це все починалося – реальність зміниться до невпізнання. Тож не треба вигадувати собі додаткових складнощів! Розвінчати деякі з міфів про секс під час вагітності нам допоможе сексолог Валерія Агінська.

Міф 1. Займатися сексом під час вагітності взагалі не можна

Насправді, не тільки можна, а й потрібно, якщо, звичайно, немає прямої заборони від вашого гінеколога. Показаннями для утримання від сексу можуть бути: загроза переривання вагітності, багатоплідна вагітність, розрив плодового міхура, передлежання плаценти та інфекційні захворювання. Якщо ж лікар не забороняє, то варто користуватися такою можливістю.

Міф 2. Під час сексу можна «вдарити» дитину

Багато чоловіків відмовляються від сексу з дружиною на пізніх термінах вагітності, побоюючись «зачепити» дитину. Насправді, під час заняття любов’ю чоловік ніяк не може нашкодити дитині: та надійно захищена навколоплідними водами, маткою і плацентою, а з боку піхви шийка матки закупорена слизовою пробкою. Та якби навіть не пробка – давайте не будемо спокушатися: жоден у світі, навіть найтвердіший пеніс нікого не може довести до струсу мозку.

Міф 3. Під час вагітності не можна займатися оральним сексом

оральний секс

Перекручена інформація дуже швидко поширюється в Інтернеті. Так сталося і з твердженням, що потрапляння повітря у піхву жінки під час кунілінгуса може викликати емболію (закупорку судин бульбашкою повітря) і загибель плода. Насправді, щоб організувати емболію, під час орального сексу судини доведеться, щонайменше, перегризти.

Від мінету тим більше ніякої шкоди бути не може. Хіба що на тлі токсикозу в першому триместрі вагітності. Якщо нудить, то звичайно, не треба.

Міф 4. Вагітній не можна використовувати лубриканти

Під час вагітності гормональний фон жінки змінюється, через це може виникати дискомфорт в інтимній зоні, викликаний сухістю. Природної змазки жінки для занять сексом в такій ситуації недостатньо, тому лубриканти дуже полегшують життя. Вони не можуть нашкодити дитині, тому що через шкіру, слизові оболонки не проникають і в навколоплідні води не потрапляють. Зрозуміло, що мова йде про звичайні змазки – засоби, що містять ефірні масла, протипоказані вагітним жінкам не тільки під час сексу.

Міф 5. Якщо лікар заборонив займатися сексом, то можна мастурбувати

мастурбировать

А ось це, мабуть, найнебезпечніше твердження. Як правило, лікар забороняє сексуальні контакти через велику загрози переривання вагітності. Оргазм – яким би шляхом ви до нього не прийшли – викликає скорочення матки і, отже, може спровокувати передчасні пологи.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено