Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЖорстока правда про жіночий оргазм

Жорстока правда про жіночий оргазм

Ми поговорили з сексологом Валерією Агінською і дізналися три істини про жіночий оргазм. Читай швидше!

Істина № 1: фригідності не буває

Почнемо з того, що останні дослідження в сексології чітко показують, що практично будь-яка жінка здатна відчути оргазм, винятками можуть бути тільки жінки з травмою центральної нервової системи або головного мозку, але такі випадки вкрай рідкісні. Зі звернення офіційно прибрали такий термін як фригідність, тобто повна нездатність відчувати насолоду від сексуальних пестощів, залишився лише термін аноргазмія – складнощі в отриманні оргазму в процесі сексуального акту.

Таким чином виходить, що багато жінок дуже помиляються, коли говорять, що вони не здатні відчувати оргазм. Скоріше, вони або їх партнери роблять все настільки швидко, що вони не встигають налаштуватися, або відчувають проблему з пробудженням своєї чутливості до таких видів пестощів. І якщо для першого випадку порада зазвичай одна – потрібно збільшити прелюдію і спробувати її всіляко урізноманітнити, то для другого все трохи складніше, але теж можливо.

Для початку вам потрібно пізнати себе і своє тіло, дізнатися, що вас більше збуджує, які ерогенні зони у вас вже пробуджені і яким пестощам ви віддаєте перевагу. Тіло жінки – це одна велика ерогенна зона, і ваше завдання – пробудити її. Купіть собі еротичну білизну, включіть музику і почніть танцювати перед дзеркалом.

в бельеПісля прийміть розслаблюючу ванну, запаліть свічки, закрийте очі і повільними рухами, починаючи з плечей і закінчуючи стопами, гладьте себе, прислухаючись до своїх відчуттів, дізнавайтеся, які зони реагують. Таку процедуру робіть протягом 7 днів. Після цього додайте до свого ритуалу використання невеликого вібратора. Якщо ви будете практикувати цей ритуал 21 день, у вас з’явиться чутливість і чуттєвість, і ви здивуєтеся, яким чудовим може бути секс із коханим чоловіком.

Істина № 2: якщо ти відчуваєш хоча б один оргазм, у тебе немає причин не відчути кілька

Скільки ж разів жінка здатна відчути оргазм за один статевий акт? Усе залежить від кількох факторів: по-перше, від психо-фізіологічного стану жінки в даний момент. На відміну від чоловічого, жіночий оргазм і ступінь задоволення залежать безпосередньо від атмосфери, від її стану і комфорту, тобто якщо жінка не відчуває себе в безпеці, не може розслабитися або просто у неї поганий настрій, довгоочікуваний оргазм може так і не наступити, як би не старався чоловік.

По-друге, настання оргазму залежить від довжини статевого акту. Як показали статистичні дослідження, в середньому жінці для досягнення оргазму потрібно 10-15 хвилин, а чоловікові всього 3-5 хвилин, тому питання якісної прелюдії для досягнення оргазму є не жіночою примхою, а життєво важливим пунктом.

женский оргазмПо-третє, для досягнення більшої кількості оргазмів важливо, наскільки розвинена чутливість ерогенних зон. Алгоритм тут простий: чим більше пробуджено ерогенних зон і чим різноманітніші пестощі, тим вище задоволення, і тим більше шансів отримати серію оргазмів за один статевий акт.

Істина № 3: не всі одразу

І останній важливий момент: для одержання декількох оргазмів, як би це дивно не звучало, чоловічі пестощі не повинні доводити вас одразу до оргазму. Тобто він повинен довести вас практично до моменту розрядки і на якийсь час переключитися на інший вид пестощів, не дозволивши вам дійти до кінця. Такий маневр бажано виконати кілька разів, і вже після цього можна довести тіло до повноцінної розрядки.

женский оргазм 1Справа в тому, що кожного разу, коли чоловік буде підводити вас до піку насолоди, а потім відступати, ваша насолода буде все більше наростати, і в момент розрядки досягне такої інтенсивності, що відчуття будуть в кілька разів сильніші, і отримати повторний оргазм при продовженні стимуляції буде набагато простіше.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено