Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 речей, про які говорила мама. І була права

10 речей, про які говорила мама. І була права

На власному досвіді починаєш розуміти, що овочі – це корисно, а красиве, але незручне взуття псує навіть до дрібниць продуманий образ. У чому ще були праві наші мами?

1. «Менше косметики, більше природності». Мами наполягали на тому, щоб ми менше фарбувалися і більше доглядали за шкірою. Нагадували змивати косметику перед сном і не переборщити з тональним кремом. І вони мали рацію: зараз ти наносиш в два рази менше косметики, ніж в 19, і виглядаєш чудово.

2. «У тебе ще 200 таких буде». Пам’ятаєш, як ти ридала в подушку після першого в житті любовного розчарування, а мама говорила те, що тебе так дратувало: «Тобі тільки здається, що це справжнє почуття, скоро все пройде». І справді: в ретроспективі ти чітко розумієш, що два походи в кіно ще нічого не значать і складно закохатися в того, з ким ти майже не знайома.

3. «Не треба так сильно вискубувати брови». Як відомо, якщо постійно видаляти волоски, вони рідшають. Добре, що мама просила не старатися – тепер широкі брови в моді!

брови 14. «Вранці треба робити зарядку». Ті з нас, хто послухався маму і зберіг цю чудову звичку досі, рідше хворіють і більше встигають. А ще вміють тримати поставу і рідше скаржаться на болі в спині.

5. «Одна трійка – це ще не кінець світу». У твоїй компанії одну з кращих посад займає людина, яка була в школі круглим двієчником. Оцінки не завжди вирішують, наскільки людина досягне успіху в обраній професії.

6. «Повір, цей череп на плечі тобі одного разу набридне». А також кільце в пупку, проколотий язик і тунелі у вухах. І мама заощадила для тебе гроші, які ти витратила не так на корекцію лазером, а на сукню.

кольцо в пупке

7. «Якщо ти йому дійсно подобаєшся, він це покаже». Мами вчать нас не бігати за хлопчиками, не чекати дзвінків вночі і не нав’язувати себе. Ці уроки допомагають у дорослому житті, де працюють точно такі ж закони.

8. «Обов’язково наноси сонцезахисний крем і носи темні окуляри». У 16 складно думати про зморшки, але, якщо мама своєчасно попередила тебе про шкідливі наслідки засмаги, тобі і в 30 про них думати не доводиться.

9. «Припини зловживати дієтами». У підлітковому віці наше тіло формується, і для цього необхідне повноцінне харчування. Якщо мама встигла вчасно тебе зупинити, зараз у тебе, мабуть, чудові жіночні форми.

диета10. «Ти моя донька, і я люблю тебе такою, яка ти є». Ці слова – найважливіші. Адже саме мами вчать нас тому, що любити нас повинні не за щось, а просто за сам факт нашого існування.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено