Підписуйтесь на оновлення у FB або VK



8 способів отримати від орального сексу те, що ти хотіла

8 способів отримати від орального сексу те, що ти хотіла

Хороший секс починається з правильного підходу. Як отримати ідеальний кунілінгус? а) розслабитися, б) насолоджуватися, в) якщо щось йде не так – втрутитися. А якщо докладніше, то …

1. Припини турбуватися про те, що йому гидко, бо це не так. Багато жінок так напружуються під час орального сексу, немов збираються складати іспит. Сумніви: «А чи добре там пахне? А як там все виглядає?» – можуть викликати такий стрес, що тобі стає не до оргазму. Розслабся.

2. Дай йому знати, коли він робить те, що потрібно, але не прикидайся, якщо щось йде не так. Не треба імітувати неземну насолоду, як тільки відчуєш найменші приємні відчуття. Коли твоя реакція пропорційна тому, що ти відчуваєш, він зможе зрозуміти, що тобі потрібно.

расслабиться3. Покажи йому, як ти мастурбуєш, щоб він зрозумів, які точки у тебе – найбільш чутливі і що з ними робити.

4. Розслаб ноги, щоб вони не стискали йому шию. І не тільки заради його безпеки. Чим ти спокійніша, тим більше у тебе сил на те, щоб сконцентруватися на своїх відчуттях.

5. Дивись, як він це робить. Можливо, ти і відчувала себе дивно у зворотній ситуації: коли ти пестиш його ротом, а він пильно за тобою спостерігає? Але, насправді, хлопців це заводить.

6. Стався до своїм інтимних місць з тією ж упевненістю, з якою хлопці ставляться до своїх. Навіть якщо ти сама не до кінця в це віриш, спробуй ставитися до власної вагіни, як до скарбу, за яке він готовий померти. Такий підхід допоможе насолодитися кожним моментом оральних пестощів.

девушка 17. Багато жінок зізнаються, що бояться опісатися в цей момент. Що дивно. Якщо тільки ти не страждаєш мимовільним сечовипусканням в інші моменти життя, то чому це повинно статися зараз?

8. Просто скажи йому, чого саме ти хочеш. Не примушуй вгадувати – це ж не гра в шаради. Не соромся попросити робити це швидше/повільніше, показати твій улюблений рух.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено