Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк виховати з хлопчика чоловіка?

Як виховати з хлопчика чоловіка?

Сучасні жінки раз у раз скаржаться на протилежну стать. Мовляв, зовсім перевелися справжні чоловіки! А хто в цьому винен? Ми з вами!

Як виростити з хлопчика справжнього чоловіка, а не підкаблучника і слюнтяя, розповідає експерт зі сімейних стосунків, психолог Марія Тихонова:

«Близько двох років тому до мене звернулася жінка, у якої загинув син … Смерть хлопчика сталася від передозування важкими наркотиками в … міському борделі. Йому було всього 20 років. Розумний, вихований, талановитий. Неважко уявити, в якому стані була мати.

Випадок, скажу вам по правді, академічний. У процесі терапії з’ясувалося, що хлопчик дійсно з дитинства показував гарні результати в навчанні, завжди був слухняним і ніколи не грубив матері. Підлітковий вік сина пройшов, зі слів жінки, «на ура» – ні п’янок, ні гулянок, зустрічався тільки з хорошими дівчатками.

До 20 років син жив з матір’ю і не подавав ніяких ознак наркотичної залежності, пристрасті до блуду. Мати не могла повірити в те, що трапилося і вважала, що його сина хтось обпоїв і змусив відвідати даний заклад. Слідство ж встановило, що хлопець не перший раз з’являвся в такого роду закладах і часто перебував у неосудному стані.

Так що ж трапилося? Як все відбулося? Мати була настільки поглинена своїми уявленнями про сина, що той не міг собі дозволити при ній поводитися інакше. Але як тільки хлопець залишався наодинці з реальним світом, він тут же віддавався утіхам, які так не схвалювала його мати. Це був жест незалежності і опору, це було прагнення стати собою; на жаль, мати не навчила його бути відповідальним за своє життя, так як була надто захоплена світом своїх фантазій про ідеальний сина.

У даний час свідомість цивілізації поневолена всілякими ЗМІ. Люди формують образи ідеальних батьків вже не так, як це було пару десятків років тому. Розуміння про те, якою має бути мати, ґрунтується на думках маркетологів …

У результаті у нас виникає зовсім несподіваний образ. Сучасна мати – це жінка у віці, незалежна від чоловіка, що народжує дитину для себе. Чоловік у цьому випадку йде на другий, а то й десятий план, а чадо стає всесвітом жінки.

мама и синСуспільство вітає «дорослих» матерів, які, як воно вважає, підходять усвідомлено до виховання дітей. Вони готуються бути матір’ю заздалегідь, читають «розумну» психологічну літературу, готують свій вже старіючий організм до такої серйозної і травмуючої події – пологів.

Ті матусі, хто народив «не вчасно», тобто рано, отримують істинно величезну частку гніву з усіх боків, у тому числі і з боку своїх батьків, старших братів і сестер. Адже вони вчинили не так, як усі, вони спромоглися виконати своє призначення в той час, який і передбачає сама матінка-природа.

Що виходить в результаті?

Дитина стає абсолютним центром сім’ї, а батько практично не допускається до його виховання. І якщо це прийнятний розвиток подій для дівчинки, то хлопчик росте абсолютно не підготовленим до дорослого життя.

Син зобов’язаний бути поруч з батьком, зобов’язаний бачити його лідерство і прагнення до відповідальності, що на сьогоднішній день практично відсутньо у чоловіка … Навпаки, мами так закохуються в своїх синів, що готові цією любов’ю їх «задушити». Вони всюди контролюють хлопчиків, не дають їм можливості приймати рішення, досліджувати світ, пізнавати чоловічу природу буття.Згодом дитина або не може ідентифікувати себе за статевою ознакою, або не розуміє гендерні відмінності.

І в першому випадку ми маємо зростання кількості гомосексуальних зв’язків, а в другому – відсутність психічного народження чоловіка, народження його як особистості, повноцінного члена суспільства, по-простому – він стає «ганчіркою» і «підкаблучником».

сынЩо ж робити? Як виправити ситуацію?

Вже точно не намагатися черпати знання з «розумних книжок». Зовсім не читати психологічну літературу я, звичайно, не закликаю, але й про те, що книги з психології необхідно читати психологам і вони написані для психологів, теж забувати не варто.

Ті книги, які пишуть для суспільства, не мають нічого спільного з психологією і не є підмогою у вихованні дитини. Прочитавши навіть 20 таких книг, ви не зможете поетапно виростити хлопчика. Слідуйте своїм інстинктам, а краще залиште цю проблему чоловікам. Ви повинні забезпечувати хлопчика тільки їжею, сном і своєї безумовною любов’ю, все інше залиште людині, яка підсвідомо знає, що робити.

сын 1

Ви коли-небудь помічали, як чоловіки, які гуляють з дітьми на майданчику, поводяться з ними? Вони захоплені процесом гри з дитиною, а не його контролем, вони віддаються цим забавам разом, не думаючи про брудні штани, високі гірки, калюжі і мокрий одяг.

Мати ж не готова так захоплено взаємодіяти зі своїм чадом, адже їй же потрібно думати про те, яка вона хороша мати, їй потрібно демонструвати оточуючим, як добре вона виховує сина, який він у неї слухняний, розумний хлопчик і як активно виконує її накази. В іншому випадку ризикуєте повторити сумний досвід героїні статті, про яку я розповіла на самому початку. Материнська любов, любов-власність надзвичайно небезпечна для майбутнього чоловіка.

Якщо ви хочете виростити справжнього «мужика», від якого жінки … «падають, падають і падають», любіть його як особистість, дайте йому самому обрати шлях у цьому світі і не майструєте з нього слугу для протилежної статі.

І останнє. Найважливіше. Любіть своїх чоловіків. Цим ви покажете дитині всю винятковість чоловічої статі в нашому світі.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено