Підписуйтесь на оновлення у FB або VKСтруменевий оргазм: як його досягти?

Струменевий оргазм: як його досягти?

Уявіть собі високу гору. Так от, струменевий оргазм – це вершина цієї самої гори. Так-так! Це крутіше кліторального, вагінального або будь-якого іншого оргазму. Більш того, це крутіше, навіть, якщо зібрати всі оргазми воєдино. Правда, трапляється це рідко, тому багато дівчат досі переконані, що струменевий оргазм – це міф.

Зустрітися з єдинорогом, отримати заповіт від далекого родича і прожити на Марсі – ми можемо перерахувати приблизно тисячу казкових історій, які ніколи з тобою не відбудуться. А ось струменевий оргазм дуже навіть можливо! Правда, багато дівчат досі в нього не вірять, а чоловіки навіть не підозрюють, що таке може бути.

Що це взагалі таке?

Струменевий оргазм, він же жіноча еяколяція – це виділення еякуляту з сечовипускального каналу під час найсильнішого оргазму у жінки. На жаль, деякі дівчата досі приймають помилкове за дійсне: несправедливо плутають мимовільне нетримання сечі з еяколяцією. Це можна пояснити тим, що перед викидом рідини в організмі відбуваються схожі з бажанням попісати процеси – в момент наближення оргазму еякулят прагне вийти в уретру, що і створює хибне уявлення про події.

На ділі ж жіночий еякулят зовсім не схожий на сечу: це кіселеподібна рідина білуватого відтінку, і вона абсолютно не має схожого з сечею запаху. Тобто переплутати ці речі неможливо! Тому наступного разу, коли з тобою це станеться, не поспішай записуватися до гінеколога і купувати ліки від циститу – краще просто поцілуй коханого і подякуй всевишньому за такого приголомшливого коханця!

счастливаЯк досягти струменевого оргазму?

Переходимо до найцікавішого! Ми вже зрозуміли, що струменевий оргазм – це чудово, але ще не усвідомлюємо, як наблизитися до заповітної мети – рахувати падаючі зірки на небесах під час кращого оргазму у твоєму житті.

Є два відомих і, що важливо, реальних способи зробити дівчині добре – ручна робота і пози в сексі, де гарантована стимуляція точки G. В обох випадках є залізобетонне правило, яким ніколи, ні за яких обставин не можна нехтувати: дівчину потрібно розігріти. «На суху» фокус не пройде, всі зусилля будуть марними.

в постели Масаж точки G і клітора

Щоб описати цей процес якомога точніше, краще звернутися до вже знайомого нам чоловічого оргазму: спочатку потрібно пробудити член, потім дати йому зміцніти, а далі – потужними і ритмічними рухами довести справу до щасливого фіналу. Такий же алгоритм можна застосувати для жінок.

Попроси свого чоловіка ввести один або два пальці (залежить від розміру цих пальців) у піхву і почати ніжно масажувати точку G, а іншою рукою пестити твій клітор або зробити коханій кунілінгус (краще останнє). А далі, як у пісні, «кружляє голову, як у дитинстві карусель». Коли ти вже почнеш звиватися від задоволення, твій чоловік може прискорити процес, роблячи свої рухи більш швидкими і сильними. Результат не змусить себе чекати! Навіть якщо першого разу не вийде, ви обидва залишитеся задоволеними і натхненними на нові сексуальні подвиги.

Обери правильну позу

Другий спосіб досягти струменевого оргазму – вибір правильної позиції. В ідеалі, починається аналогічно: масаж точки G, ласки клітора, кунілінгус. Потім можна додати вогню – обрати позу, в якій стимуляція точки G найбільш сильна.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено